Nový Spark
venku od 1. října
S Blazem Bayleym a IRON MAIDEN překonáme Virus

S Blazem Bayleym a IRON MAIDEN překonáme Virus

Už poněkolikáté se přesvědčujeme, že se občas věci zamotají způsobem, který by jeden nečekal. Na začátku propletence přitom byla informace, že Blaze Bayley vydává nové live album.

Živák s názvem „Live in Czech“, který Blaze pořídil loni při koncertech v brněnské Melodce, vyjde 3. dubna. V tu dobu již bude na stáncích a ve vašich schránkách nové, dubnové číslo Sparku, které přinese megarozhovor s dalším zpěvákem legendy Paulem Di’Annem. A nebude chybět také megaposter IRON MAIDEN!

V neposlední řadě propojme řetězec souvislostí se skladbou „Virus“, singlem IRON MAIDEN z roku 1996, který nenazpíval nikdo jiný než Blaze Bayley, a shodou okolností jde o jedinou skladbu, pod kterou jsou podepsáni oba tehdejší kytaristé Železné Panny - Dave Murray a Janick Gers.

Píseň o znásilnění mysli a sociálních poruchách působí jako předobraz. Ve vzduchu ovšem visí happy end, útok viru působí paradoxně jako tmel a spojuje společnost, která spontánně šije roušky a pomáhá si. Namísto sváru svornost.

Nový Spark
venku od 1. října
Kalendář akcí
26.10. FLESHGOD APOCALYPSE, EX DEO
31.10. FAUN
12.01. APOCALYPTICA, EPICA
23.04. HELLOWEEN
18.06. GUNS N‘ ROSES
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace