Thrasheři SADUS se po dvou letech vracejí ke svému comebackovému albu „The Shadow Inside“, kterým předloni po sedmnácti letech navázali na „Out for Blood“ z roku 2006. Zpracovali oficiální videoklip ke skladbě „Pain“.
Albový návrat SADUS je bezpochyby jednou z thrashových událostí roku, což můžeme potvrdit, jelikož deska „The Shadow Inside“ (vychází 17. listopadu) nám už pár týdnů hlučí redakcí...
Kalifornské legendy thrash metalu plánují letos na podzim comeback s albem „The Shadow Inside“, které vyjde 16 let po poslední desce kapely „Out For Blood“.
Pod křídly vydavatelství Nuclear Blast se rýsuje další silný návrat muzikantů, kteří pamatují thrashová léta osmdesátá. Label podepsal kontrakt s Američany SADUS a příští rok jim vydá nové album.