Nový Spark
venku od 1. března
Seznamte se: VOLFGANG TWINS – Dvojitý vikinský úder

Seznamte se: VOLFGANG TWINS – Dvojitý vikinský úder

Drømil a Drømal Vølfgangovi aka VOLFGANG TWINS zachytili do obrazu další ze skladeb z letošní novinky, druhého alba „Wolf Mountain“. A jejich armáda věrných, příznivců severské mytologie, přírodní mystiky a maskulinní vikinské síly se pomalu ale jistě rozrůstá!

Domovinou jednovaječných bratrských dvojčat je sice daleký sever Aljašky, sami o sobě však tvrdí, že jejich krev je germánská s rodokmenem prokazatelně vystopovatelným až do čtrnáctého století. Jejich hudební inspirace je ale ještě mnohem hlubší. „Naším cílem je přenést vás do země a časů vikinských a barbarských ság. Využíváme k tomu dunění válečných bubnů, tvrdé kytarové riffy, talharpy a výpravné ambientní plochy,“ tvrdí o své tvorbě dvojice siláků.

Jejich tvorba je přitom kompletně DIY. Svou severskou vášeň promítají nejen do muziky samotné, ale i do vlastnoruční výroby hudebních nástrojů či obrazů a dalšího umění s nordickou tematikou, které lze na jejich webových stránkách rovněž pořídit.


www.volfgangtwins.com

Nový Spark
venku od 1. března
Kalendář akcí
24.03. APOCALYPTICA, EPICA
25.03. CANNIBAL CORPSE, DARK FUNERAL, INGESTED, STORMRULER
29.03. CULT OF LUNA, RUSSIAN CIRCLES, SVALBARD
06.04. WARBRINGER, EVIL INVADERS, SCHIZOPHRENIA, guest
13.04. BROTHER FIRETRIBE
13.04. LIK, MASS WORSHIP
18.04. LOUDNESS
18.04. WELSHLY ARMS
21.04. RHAPSODY OF FIRE
26.04. AVRIL LAVIGNE
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace