Nový Spark
venku od 3. ledna
Slyšte nový singl SLASH FT. MYLES KENNEDY & THE CONSPIRATORS

Slyšte nový singl SLASH FT. MYLES KENNEDY & THE CONSPIRATORS

Legendární kytarista gigantu GUNS N’ ROSES představil nový singl „Fill My World“. Klasický hardrockový dloubák ve středním tempu s sebou nese atmosféru naděje, skrývá hřejivé paprsky slunce a samozřejmě nezaměnitelné riffy mistra oblých kytar.

Albová novinka Slashe a jeho kapely vychází 11. února 2022 prostřednictvím Gibson Records ve spolupráci s BMG. Album „4“ je celkově páté sólové album Slashe, a v pořadí čtvrté se sestavou zahrnující Mylese Kennedyho (zpěv), Brenta Fitze (bicí), Todda Kernse (baskytara a zpěv) a Franka Sidorise (kytara a zpěv).

„Naše nové album je maximálně spontánní. A tím se odlišuje od předchozích desek. Žádná velká věda, mnoho věcí bylo natočeno live, případné chybičky v záznamu zůstaly, protože při jamu se takové věci stávají. Prostě jsme hráli autenticky, jak nejlépe dovedeme,“ uvedl k novince „4“ sám kytarový nestor Slash, který musel nedávno řešit nepříjemnost v podobě covidové nákazy v sestavě THE CONSPIRATORS. Na startu turné, které kapela zahajuje 8. února v americkém Portlandu, však budou všichni muzikanti opět fit a připraveni.

Nový Spark
venku od 3. ledna
Kalendář akcí
23.04. HELLOWEEN
18.06. GUNS N‘ ROSES
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace