Nový Spark
venku od 28. června
SOUBOJ REBELŮ: J. A. Kronek

SOUBOJ REBELŮ: J. A. Kronek

Představujeme dalšího z „rebelů“, který bude součástí turné SOUBOJ REBELŮ Radegast tour 2016J. A. Kronka. Albert v roce 1981 spoluzakládal legendární brněnskou hard&heavy kapelu KERN. Strávil v něm bezmála třicet let a tak svůj set postaví na největších kerňáckých hitech. Fanoušci uslyší pecky jako „Blízko nás“ nebo „Exploze snů“ a to v sestavě, kterou budou tvořit muzikanti, kteří KERNEM kdysi prošli. Mrkněte na další z řady exkluzivních rozhovorů k SOUBOJI REBELŮ.

(J. A. Kronek na tiskové konferenci k SOUBOJI REBELŮ, foto David Havlena)

Skupina KERN psala velké hity už během osmdesátých let. Velký úspěch ale přišel v roce 1991, kdy vyšlo album „Lovci žen“. Kapela sklidila zasloužený úspěch a v anketě Zlatý slavík se umístila na třetím místě. V té době bylo jméno KERN propůjčeno i černohorskému pivu. Na turné SOUBOJ REBELŮ Radegast tour 2016 představí J. A. Kronek speciální sestavu pod názvem THE PAST.


Na turné SOUBOJ REBELŮ vystoupí dohromady čtyři české metalové legendy. Vedle Kronka zahraje také Miloš Dodo Doležal, Aleš Brichta a hlavní číslo pak bude patřit CITRONU s Láďou Křížkem. Turné bude mít celkem sedm zastávek a jako speciální hosté se představí TANJA a Roland Grapow (MASTERPLAN, ex-HELLOWEEN). Více zde .


Čti také:

SOUBOJ REBELŮ: Miloš Dodo Doležal

Metalový svátek SOUBOJ REBELŮ udeří sedmkrát!

Nový Spark
venku od 28. června
Kalendář akcí
25.06. Mystic Fest
25.06. Phil Collins
25.06. Slayer
26.06. Mark Knopfler
26.06. Possessed, Nahum
27.06. Trivium, Hatebreed
28.06. Full Force
29.06. Melvins
30.06. Kenny Wayne Shepherd Band
30.06. Ministry
A co FAKKER!?