Nový Spark
venku od 1. prosince
Soupiska Smile Music Records hlásí novou posilu: EUFORY

Soupiska Smile Music Records hlásí novou posilu: EUFORY

Heavy/powermetaloví válečníci EUFORY ze slovenského Martina připravují nový materiál, který vydají pod záštitou dynamického, rychle rostoucího labelu Smile Music Records. Cesta k podpisu smlouvy vedla skrze poctivou dřinu s kořením v podobě muzikantské zručnosti a rostoucí popularity u fanoušků, kteří na kapele oceňují především její pódiové nasazení a originální skladatelskou invenci.

„Vstupujeme do novej éry a máme z toho obrovskú radosť! Spoločná vízia a láska k hudbe nás spojili do tejto výnimočnej spolupráce. Pevne veríme, že kapela Eufory a spoločnosť Smile Music Records spolu vytvoria na trhu silnú a kvalitnú spoluprácu, ktorá Vám prinesie ten najkvalitnejší hudobný materiál, ktorý ulahodí Vašim ušiam a očiam! Veľmi sa tešíme na spoluprácu!“ uvedli k uzavření smlouvy samotní EUFORY, kteří mají za sebou prozatím dvě studiová alba – „Flying Island“ a „Higher and Higher“.

Zrod skupiny EUFORY se pak datuje do roku 2008, kdy byla kapela založena bubenicí Miriamou Hodoňovou. Post kytaristy už v počátku vzniku kapely obsadil její bratr Štefan Hodoň ml., kterého tento nástroj pohltil již v útlém věku. Dalším pilířem formace se pak stal zpěvák Ľuboš Senko. Zmiňovanou trojici později doplňovali další muzikanti, aby se současná sestava ustálila s kytaristou Petrem Drábikem a baskytaristou Filipem Andelem. EUFORY během let sdíleli pódium s kapelami jako RAGE, DRAGONFORCE, CITRON, STRATOVARIUS, HAMMERFALL, BONFIRE nebo POWERWOLF.

Nový Spark
venku od 1. prosince
Kalendář akcí
09.12. ÁRSTÍDIR
09.12. TŘI SESTRY, HARLEJ
10.12. URIAH HEEP
10.12. TŘI SESTRY, HARLEJ
11.12. BLEED FROM WITHIN, HUMANITY'S LAST BREATH, ALLT
11.12. BADFLOWER, DEAD POET SOCIETY
11.12. ELUVEITIE, AMORPHIS, DARK TRANQUILITY, NAILED TO OBSCURITY
13.12. TARJA - CHRISTMAS PEACE
14.12. TARJA - CHRISTMAS PEACE
15.12. TARJA - CHRISTMAS PEACE
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace