Nový Spark
venku od 1. července
Spark Fresh Blood 2015 představuje: MISTY WAYS + NEUTRAL

Spark Fresh Blood 2015 představuje: MISTY WAYS + NEUTRAL

Spark Fresh Blood 2015 zná od 1. července 30 semifinalistů. Z této třicítky porotci dále do 1. srpna vyberou osm skupin, které se v průběhu listopadu představí na koncertech Spark Fresh Blood. Celkem se uskuteční čtyři koncerty, z nichž na každém vystoupí tři kapely. Z toho vyplývá, že teď přichází chvíle taky pro vás fanoušky – čtenáře, abyste do výběru semifinálového tuctu zasáhli svými hlasy.

V průběhu letních prázdnin vám semifinálovou třicítku postupně krátce představíme. Tak tedy:

19) MISTY WAYS


Brněnského kytaristu Deriase jsme už v rámci představovačky třicítky semifinalistů Spark Fresh Blood 2015 uvedli s projektem DERIAS&SPARS. MISTY WAYS však jsou jeho hlavní kapelou, s níž se po nějakých deseti letech existence dopracoval k vydání regulérního debutu. Pečlivost a trpělivost se ale vyplatila, protože určitě nejen podle našeho redaktora Roberta Čapka je „Train of Lust“ jedním z nejsilnějších tuzemských alb loňského roku. Abyste souhlasili, nemusíte mít ani slabost pro dámy za mikrofonem...
http://bandzone.cz/mistyways


20) NEUTRAL


Kluci z NEUTRAL jsou sice věkem mladí, rozhodně se ale nejedná o žádná ořezávátka. Kořeny kapely sahají až do roku 2004 a během svého působení si zvládla zahrát nejen s domácími stálicemi jako jsou ARAKAIN, KREYSON nebo HARLEJ, ale třeba i s britskými veterány MAGNUM či na festivalu Masters of Rock. Obecně se o NEUTRAL hovoří jako o nadějích českého power/speedu, což by mělo potvrdit nové album, kterým snad už brzy navážou na prvotinu „Brána osudů“ z roku 2011.
http://bandzone.cz/neutral


Fanouškovské hlasování funguje jednoduše:


1) stáhněte si aplikaci KluBBy a nainstalujte
2) přihlašte se prostřednictvím svého Bandzone či Facebook účtu
3) klikněte na symbol lupy („hledat“), záložku „Kapely“ a najděte své favority
4) dejte jim hlas zaškrtnutím pole „Dávám hlas ve Spark Fresh Blood“

Fanouškovské hlasování bude probíhat celé letní prázdniny, 1. září vyhlásíme další čtyři finalisty vybrané právě na základě fanouškovského hlasování v aplikaci KluBBy.

Navíc, díky aplikaci KluBBy budete mít přehled o všech klubových i festivalových akcích ve vašem okolí a tak vám neunikne žádný koncert vašich favoritů!

Aplikace KluBBy pro „jablíčkáře“: https://itunes.apple.com/cz/app/klubby/id598574937
Aplikace KluBBy pro Androidy: https://play.google.com/store/apps/details?id=cz.mfcc.klubby.android

Kompletní přehled 30 semifinalistů najdete zde

Pravidla Spark Fresh Blood 2015 najdete zde

Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
15.07. LIVING COLOUR, NANDAY
17.07. GEVURAH, VORTEX OF END
17.07. VOIVOD, ACID FORCE
21.07. AC/DC
23.07. THE CULT
27.07. THE BRIDGE CITY SINNERS, LIGHTNIN´ LUKE
28.07. AKHLYS
29.07. KORN, SPIRITBOX
29.07. SCORPIONS
01.08. SUFFOCATION
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace