Nový Spark
venku od 2. května
Spark Fresh Blood 2015 představuje: SIGHTS + SIGNUM REGIS

Spark Fresh Blood 2015 představuje: SIGHTS + SIGNUM REGIS

Spark Fresh Blood 2015 zná od 1. července 30 semifinalistů. Z této třicítky porotci dále do 1. srpna vyberou osm skupin, které se v průběhu listopadu představí na koncertech Spark Fresh Blood. Celkem se uskuteční čtyři koncerty, z nichž na každém vystoupí tři kapely. Z toho vyplývá, že teď přichází chvíle taky pro vás fanoušky – čtenáře, abyste do výběru semifinálového tuctu zasáhli svými hlasy.

V průběhu letních prázdnin vám semifinálovou třicítku postupně krátce představíme. Tak tedy:

25) SIGHTS


„We are a metalcore band from Czech republic.“ - píší o sobě SIGHTS z Liberce, respektive z Prahy. Stručná, ale podstatná informace, protože ač jsou kluci mlaďoši, nevědět, že jsou „naši“, bez problému si je spletete s nějakou světovou kapelou. A navíc, borci se snaží i o světovou prezentaci, počínaje vlastní image, konče podobou webu. Bandzone je koncem července vybral do své pravidelné selekce Tip týdne a i ve finálové osmičce Spark Fresh Blood mají své zasloužené místo!
http://bandzone.cz/sights


26) SIGNUM REGIS


Další kapelou, která už má na základě rozhodování poroty jistou účast ve finále Spark Fresh Blood 2015, jsou slovenští SIGNUM REGIS. „Melodický metal s neoklasickým nádechem a virtuózními kytarami,“ to jest jejich doména a podobně i jako výše zmínění SIGHTS, také oni výrazně převyšují naprostou většinu domácí žánrové produkce. O kapele je čím dál tím častěji slyšet i ve světě a aktuální EP „Through the Storm“ podpořila i svým prvním oficiálním videoklipem ke skladbě „Living Well“.
http://bandzone.cz/signumregis


Fanouškovské hlasování funguje jednoduše:


1) stáhněte si aplikaci KluBBy a nainstalujte
2) přihlašte se prostřednictvím svého Bandzone či Facebook účtu
3) klikněte na symbol lupy („hledat“), záložku „Kapely“ a najděte své favority
4) dejte jim hlas zaškrtnutím pole „Dávám hlas ve Spark Fresh Blood“

Fanouškovské hlasování bude probíhat celé letní prázdniny, 1. září vyhlásíme další čtyři finalisty vybrané právě na základě fanouškovského hlasování v aplikaci KluBBy.

Navíc, díky aplikaci KluBBy budete mít přehled o všech klubových i festivalových akcích ve vašem okolí a tak vám neunikne žádný koncert vašich favoritů!

Aplikace KluBBy pro „jablíčkáře“: https://itunes.apple.com/cz/app/klubby/id598574937
Aplikace KluBBy pro Androidy: https://play.google.com/store/apps/details?id=cz.mfcc.klubby.android

Kompletní přehled 30 semifinalistů najdete zde

Pravidla Spark Fresh Blood 2015 najdete zde

Nový Spark
venku od 2. května
Kalendář akcí
28.05. BRUCE SPRINGSTEEN, THE E STR
31.05. METALFEST OPEN AIR
04.06. STING
06.06. NICKELBACK
12.06. ROCK FOR PEOPLE
13.06. BRUJERIA
17.06. ALICE COOPER
25.06. THE GASLIGHT ANTHEM
26.06. BASINFIRE
04.07. SMASHING PUMPKINS
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace