Nový Spark
venku od 28. února
SPARK otevírá brány

SPARK otevírá brány

Otvíráme brány a hledáme talentované lidi do redakce. Ať už vládnete perem, fotoaparátem, InDesignem či sociálním sítím, naše brány jsou otevřené. Mrkněte na nabízené pozice!

SPARK otevírá své brány pro všechny kreativní a nadšené lidi, kteří žijí hudbou. Pokud si myslíte, že byste se hodili na jednu z níže uvedených pozic, neváhejte kontaktovat Janu Balčirákovou na balcirakova@smilemusic.cz


Redaktor/ka
Toužíte popisovat muziku slovy? Pálí vás závažné otázky pro světové interprety? Rádi byste chodili zdarma na koncerty a pak je poutavě a neotřele popsali? Pak jste na nejlepší cestě stát se součástí redakce Sparku! Požadujeme velice dobrý psaný projev, lásku k žánru, čas a chuť psát, odvahu mluvit s legendami světové muziky a výbornou znalost anglického jazyka.

Grafik/čka
Umíte vyrobit online banner, gif či zpracovat návrh na tričko? Je ve vašich silách graficky navrhnout rozhovor a zlomit do něj text? Máte cit pro rockovou a metalovou estetiku? Rádi bychom vám nabídli různorodé grafické úkoly a externí spolupráci. Podmínkou spolupráce je perfektní znalost programů Adobe InDesign, Photoshop, Illustrator a zkušenost s integrací obrazu a textu – zlom stran. Další podmínkou je časová flexibilita a stoprocentní spolehlivost.

Fotograf/ka
Máte cit pro kompozici a barvy? Díváte se na svět skrz foto čočku a neustále přemýšlíte o perfektní fotce? Chcete chodit zdarma na koncerty a fotit i ty největší světové kapely z photo pitu? Zašlete nám své fotografické portfolio, zkušenosti a také vybavení, se kterým fotíte. O dobré koncertní fotografy bude vždy zájem.

FB moderátor/ka
Komunikujete rádi s lidmi na Facebooku o muzice? Jste online 24/7 a sociálními sítěmi žijete? Nebojíte se stát si za svým názorem, ale zároveň víte, kdy máte ustoupit? Bavíte rád/a sebe i lidi? Pokud ano, zašlete nám e-mail a připojte svůj vlastní názor na Facebook Sparku. Rádi bychom slyšeli vaše připomínky, názory a případně i kritiku. Dále, vaše zkušenosti s moderováním jiných FB stránek a skupin, případně dalších sociálních sítí.

Instagram moderátor/ka
Sledujete hudební scénu na Instagramu? Jste online 24/7 a sociálními sítěmi žijete? Nebojíte se stát si za svým názorem? Bavíte rádi sebe i ostatní? Pokud ano, zašlete nám váš e-mail a připojte svůj názor na Instagram Sparku. Rádi si přečteme vaše připomínky, názory a případně i kritiku. Dále, vaše zkušenosti s moderováním jiných Instagramových stránek a skupin, případně dalších sociálních sítí.

Co všechno nabízíme
Nabízíme finanční ohodnocení, aktuální desky s předstihem, novinářské akreditace na koncerty a festivaly, fyzické nosiče, hudební knihy, pohodovou redakční atmosféru a možnost zúročit své hudební znalosti a postřehy v tištěném médiu.

Neváhejte a zašlete svůj životopis, seznam vašich nejoblíbenějších top 30 kapel a desek a případné ukázky své práce Janě Balčirákové na balcirakova@smilemusic.cz.

Do předmětu zprávy uveďte název pracovní nabídky, o kterou se ucházíte. Necítíte-li se ani na jednu z výše uvedených pozic, umíte něco jiného a chcete být u toho. Smile music nabízí možnost všem kreativním a nadšeným lidem, kteří žijí hudbou!

Nový Spark
venku od 28. února
Kalendář akcí
27.02. DESTRUCTION, LEGION OF THE DAMNED, SUICIDAL ANGELS, FINAL BREATH
27.02. GOST, SVART CROWN
28.02. NÁROĎÁK THRASH FEST
29.02. Ozzy Osbourne, Judas Priest
29.02. BELPHEGOR, SUFFOCATION, HATE
01.03. BELPHEGOR, SUFFOCATION, HATE
04.03. AFTER THE BURIAL, MAKE THEM SUFFER, POLAR, SPIRITBOX
04.03. RHAPSODY OF FIRE
06.03. ROSE TATTOO
06.03. HIGHLY SUSPECT
A co FAKKER!?