Nový Spark
venku od 1. září
Spark Rock Party vol. 5 se přesouvá na leden

Spark Rock Party vol. 5 se přesouvá na leden

Spark Rock party vol. 5

LEANDER RISING (HU) + special guest

Úterý 22. ledna v 19:30 Hard Rock Cafe Praha Malé náměstí 3, Praha 1

Vstup zdarma!

Spark Rock Party vol. 5, první večírek Sparku na kterém přivítáme zahraniční hosty, se z technických důvodů přesouvá na úterý 22. ledna. Místo zůstává pochopitelně stejné, v Hard Rock Cafe Praha tedy 22. ledna vystoupí LEANDER RISING, jedna z nejpopulárnějších maďarských rockových kapel současnosti a spolu s nimi ještě jeden speciální host. Samozřejmě nebudou chybět redaktoři z magazínu Spark, ani tolik oblíbená tombola.

Nová vlna maďarského metalu povstala spolu se skupinou Leander Rising! Kapela se přes svojí relativně krátkou existenci (LR vznikli v roce 2009) stala velice rychle jednou z nejpopulárnějších rockových kapel ve své zemi. Za tři roky existence stihli už dvě alba a dokonce také i americké turné, které absolvovali společně se skupinou Nevermore. Nové album Heart Tamer vyšlo před pár dny také v České republice. Leander Rising hrají moderní heavy metal s prvky folku, popu a třeba i vážné hudby. Velice svěží a pestrý sound kapely doplňuje výbušná energie jejich živých koncertů. V Maďarsku platí mezi populární koncertní atrakci, jejich koncerty jsou téměř vždy vyprodané. Nové album mixoval věhlasný Jens Borgen (spolupracovník Kreator, Opeth nebo Paradise Lost) a hostuje na něm třeba Jeff Loomis. Leander Rising svoje album Heart Tamer pokřtí v úterý 22. ledna v Hard Rock Café Praha. Jako vždy na Spark Rock Party budou mít ti návštěvníci koncertu, kteří se za pouhých 50,- Kč zaregistrují u stánku Sparku, po celý večer výrazně levnější pivo a hlavně dostanou šanci se zúčastnit závěrečné tomboly o hodnotné ceny. Začínáme v 19:30 a vstup je zdarma!

A zde video ze Spark Rock Party vol. 4

www.spark-rockmagazine.cz

www.leandermusic.com www.facebook.com/LeanderRising www.sonymusic.cz

Nový Spark
venku od 1. září
Kalendář akcí
18.09. PRIMAL FEAR
20.09. PRIMAL FEAR
21.09. FROG LEAP
22.09. AXEL RUDI PELL
25.09. AXEL RUDI PELL
08.10. TWILIGHT FORCE
26.10. FLESHGOD APOCALYPSE, EX DEO
31.10. FAUN
12.01. APOCALYPTICA, EPICA
23.04. HELLOWEEN
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace