Nový Spark
venku od 3. června
SPARK TV: RECKLESS LOVE - Mnichovská mise s Olli Hermanem

SPARK TV: RECKLESS LOVE - Mnichovská mise s Olli Hermanem

Mluví se o nich jako o druhých DEF LEPPARD. Vzhledově jdou ve stopách těch největších hair metalových fešáků osmdesátek. A mají novou desku „InVader“, na které to cukruje od metalu přes pop až třeba k hip hopu. RECKLESS LOVE si budují respekt a na domácí půdě platí za hitmakery. Jejich předchozí album „Spirit“ dosáhlo ve Finsku na bronzovou příčku a podle dosavadních čísel prodeje má na podobný úspěch zaděláno i aktuální placka. RECKLESS LOVE aktuálně křižují Evropou a evidentně jsou hodně v kurzu. Například koncerty v Paříži nebo Frankfurtu byly vyprodané. My jsme se za kapelou a jejich frontmanem Olli Hermanem zastavili na štaci v Mnichově. Právě tady vznikl exkluzivní rozhovor pro Spark TV. Mrkněte!

(nezapomeňte si zapnout české titulky)

Následující koncert pak potvrdil fakt, že RECKLESS LOVE moc dobře ví, jak se dělá svižná rocková show. Zvukově, provedením a celkovým projevem lze čtveřici řadit mezi nejžhavější tělíska nastupující rockové generace. Mají vše, co si fanoušek od zmalovaných hair metalistů žádá. Jednak je to Olli, jehož sympatie jsou až nechutně nakažlivé. Jaká muka asi tak prožívají fanynky v první řadě? Pak je tu kytarový dříč Pepe, který až tuze připomíná stylem hry Phila Collena (DEF LEPPARD). A hodně jistě šlape i rytmika. Všichni borci jsou navíc ve skvělé tělesné kondici, takže pohyby, výskoky a dalšími akrobaciemi nešetří. Mnichovský klub Ampere nenaplnily jen natěšené fanynky. Dorazily i početné zástupy rockerů napříč generacemi. Zvláště pak skupinka padesátníků si tuhle šmrncovní jízdu náležitě užila. Jak se ukázalo RECKLESS LOVE v rámci setlistu můžou sáhnout na cokoli a bude to vždy fungovat. Není zapotřebí v tom hledat hlubší smysl. Tady jde hlavně o písničky a zábavu. (Podrobnější report přineseme brzy v tištěném Sparku).

První prázdninový víkend se hezouni v čele s Olli Hermanem představí poprvé také českým fanouškům, a sice na BASINFIREFESTU ve Spáleném poříčí. A pozor – už brzy vás na Spark TV čeká soutěž o festivalový balíček RECKLESS LOVE. Máme pro vás nachystané nové album „InVader“ a dvojici vstupenek. Přihlaste se k odběru a sledujte Spark TV .

text/foto: David Havlena

Přihlašte se k odběru videí Spark TV a sledujte exkluzivní rozhovory a reporty.Každý týden nová videa. To vše zadarmo a s českým překladem. Klikni na obrázek.

Nový Spark
venku od 3. června
Kalendář akcí
13.06. BRUJERIA
13.06. CZECH DEATH FEST
13.06. FIT FOR A KING, SHADOW OF INTENT
14.06. BRUJERIA, ABORTION, ATTACK OF RAGE
17.06. BIOHAZARD, DOWNSET
17.06. ALICE COOPER
19.06. HATEBREED, CROWBAR
23.06. DROPKICK MURPHYS, BAD RELIGION, AGNOSTIC FRONT
25.06. THE GASLIGHT ANTHEM
26.06. BASINFIRE
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace