Nový Spark
venku od 2. října
SPARK TV: SUM 41 - jaké je nové album "13 Voices"? Prozradí Dave a Jason.

SPARK TV: SUM 41 - jaké je nové album "13 Voices"? Prozradí Dave a Jason.

Dnes už téměř punk-rocková legenda SUM 41 je definitivně zpět. Po té, co se frontman Deryck Whibley konečně dostal z nekonečného alkoholového deliria, připravila kapela své v pořadí již šesté studiové album "13 Voices". Kapela nedávno také rozparádila pražském Forum Karlín. Na report mrkněte zde . Při té příležitosti se Spark TV podařilo odchytit kytaristu Davea Bakshe a basáka Jasona McCaslina, se kterými jsme novinku probrali ve všech směrech a také došlo na téma nového songu od METALLICY. Mrkněte.

(nezapomeňte si zapnout české titulky)

Nové album "13 Voices" vychází 7. října 2016 a obsahovat bude celkem deset skladeb. Kapela jeho tvorbou strávila více než dva roky a je to také první studiová nahrávka SUM 41 po pěti letech. Takhle vypadá její obal.


Aktuálně mají SUM 41 venku dva nové songy a sice "Fake My Own Death" a "War". Druhý zmiňovaný si můžeš poslechnout zde.

Titulní článek se SUM 41 a zpověď frontmana Derycka Whibleyho přinese říjnové vydání časopisu Fakker! Během měsíce se pak bude na jeho facebooku a webu soutěžit i podepsané CD SUM 41 "Does This Look Infected".


Přihlašte se k odběru videí Spark TV a sledujte exkluzivní rozhovory a reporty.Každý týden nová videa. To vše zadarmo a s českým překladem. Klikni na obrázek.

Nový Spark
venku od 2. října
Kalendář akcí
27.10. WALTARI, RUST2DUST
28.10. WALTARI, RUST2DUST
29.10. WALTARI, RUST2DUST
03.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
05.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
07.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
08.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace