Nový Spark
venku od 2. dubna
TAIPEI HOUSTON – Klan Ulrichů zasahuje

TAIPEI HOUSTON – Klan Ulrichů zasahuje

Nedávno jsme tu na webu psali o VENDED, kapele synátorů dvou členů SLIPKNOT, kterou s sebou tátové už tento čtvrtek, 28. července, přivezou do Prahy a jde-li o potomky slavných, v březnu jsme představovali též BASTARDANE, kapelu, v níž bubnuje Castor Hetfield, syn Jamese Hetfielda z METALLIKY. Nyní si říká o pozornost klan Ulrichů, který si vystačí čistě v rodinném složení.

TAIPEI HOUSTON, to jsou třiadvacetiletý Myles Ulrich (bicí) a jedenadvacetiletý Layne Ulrich (basová kytara, zpěv). Aktuálně se kluci prezentují debutovým singlem „As The Sun Sets“ a jejich tvorba jistojistě potěší všechny, kteří mají v lásce třeba takové THE WHITE STRIPES.

„Složili jsme spolu album a pak začali koumat, jak ho budeme prezentovat naživo, protože při skládání a nahrávání jsme si vystačili sami. Pak jsme si ale řekli, proč ho trošku neosekat a neupravit ty songy tak, abychom je zvládli zahrát ve dvou, než se pokoušet najít víc lidí, se kterými bychom si museli náležitě sednout. Proč to zkrátka nezjednodušit a neozvláštnit,“ vysvětluje rozhodnutí vystačit si ve dvou Myles.

Nový Spark
venku od 2. dubna
Kalendář akcí
25.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
26.04. MIDNIGHT, CYCLONE, HIGH COMMAND
26.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
27.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
28.04. GLENN HUGHES
30.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
01.05. MARDUK, ORIGIN, DOODSWENS
03.05. PROTHEUS, KOMUNÁL
04.05. PROTHEUS, KOMUNÁL
10.05. VENDED
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace