Nový Spark
venku od 1. prosince
Tarja odhaluje další tvář v projektu OUTLANDERS

Tarja odhaluje další tvář v projektu OUTLANDERS

Tarja Turunen odhaluje svou další tvář. K té metalové a operní, potažmo hudebně klasické přidává i elektronickou či chcete-li chilloutovou. Jinými slovy, poprvé prezentuje svůj nový projekt OUTLANDERS, a to prostřednictvím singlu „Closer to the Sky“.

V OUTLANDERS finská diva spojuje síly s německým DJem a prominentem EDM scény Torstenem Stenzelem, který pro Tarju začal tvořit podmanivé elektronické beaty s nádechem mystiky. Ostatně, není to poprvé, Stenzel se podílel už na jejích albech „My Winter Storm“ (2007) a „What Lies Beneath“ (2010), nálada i stylové vyznění OUTLANDERS je však na první poslech naprosto odlišná.

K tomu si dvojice přizvala ke spolupráci několik kytaristů ze světa rocku, kteří přispěli k vskutku zajímavému výslednému mixu. V „Closer to the Sky“ se tak objevuje sólo z rukou bývalého kytaristy YES Trevora Rabina, v dalších skladbách se zaskví mistři jako Al Di Meola, Joe Satriani, Mike Oldfield, Bumblefoot, Marty Friedman nebo Steve Rothery.

Nový Spark
venku od 1. prosince
Kalendář akcí
02.12. CHRIS BAY
03.12. WINTER MASTERS OF ROCK
08.12. ZEAL AND ARDOR, SOOMA
09.12. ARSTÍDIR
09.12. LEAVE'S EYES
10.12. URIAH HEEP
11.12. BLEED FROM WITHIN, HUMANITY'S LAST BREATH, ALLT
11.12. CROBOT
11.12. BADFLOWER, DEAD POET SOCIETY
13.12. TARJA - CHRISTMAS PEACE
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace