Nový Spark
venku od 1. března
Tarja odhaluje další tvář v projektu OUTLANDERS

Tarja odhaluje další tvář v projektu OUTLANDERS

Tarja Turunen odhaluje svou další tvář. K té metalové a operní, potažmo hudebně klasické přidává i elektronickou či chcete-li chilloutovou. Jinými slovy, poprvé prezentuje svůj nový projekt OUTLANDERS, a to prostřednictvím singlu „Closer to the Sky“.

V OUTLANDERS finská diva spojuje síly s německým DJem a prominentem EDM scény Torstenem Stenzelem, který pro Tarju začal tvořit podmanivé elektronické beaty s nádechem mystiky. Ostatně, není to poprvé, Stenzel se podílel už na jejích albech „My Winter Storm“ (2007) a „What Lies Beneath“ (2010), nálada i stylové vyznění OUTLANDERS je však na první poslech naprosto odlišná.

K tomu si dvojice přizvala ke spolupráci několik kytaristů ze světa rocku, kteří přispěli k vskutku zajímavému výslednému mixu. V „Closer to the Sky“ se tak objevuje sólo z rukou bývalého kytaristy YES Trevora Rabina, v dalších skladbách se zaskví mistři jako Al Di Meola, Joe Satriani, Mike Oldfield, Bumblefoot, Marty Friedman nebo Steve Rothery.

Nový Spark
venku od 1. března
Kalendář akcí
24.03. APOCALYPTICA, EPICA
25.03. CANNIBAL CORPSE, DARK FUNERAL, INGESTED, STORMRULER
29.03. CULT OF LUNA, RUSSIAN CIRCLES, SVALBARD
06.04. WARBRINGER, EVIL INVADERS, SCHIZOPHRENIA, guest
13.04. BROTHER FIRETRIBE
13.04. LIK, MASS WORSHIP
18.04. LOUDNESS
18.04. WELSHLY ARMS
21.04. RHAPSODY OF FIRE
26.04. AVRIL LAVIGNE
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace