Nový Spark
venku od 1. února
Tarja Turunen s projektem OUTLANDERS coveruje DEPECHE MODE

Tarja Turunen s projektem OUTLANDERS coveruje DEPECHE MODE

Bývalá zpěvačka NIGHTWISH Tarja Turunen a německý muzikant a skladatel Torsten Stenzel společně vytvořili nový hudební projekt OUTLANDERS. Nyní pouštějí do světa cover „World in My Eyes“ od DEPECHE MODE.

Ve skladbě hostuje kytarista americké rockové kapely LIVING COLOUR Vernon Reid. OUTLANDERS již dříve zveřejnili singly „The Cruellest Goodbye“ a také „Closer to the Sky“, ve kterém hraje bývalý kytarista YES Trevor Rabin. Zatím není známo vydání celého alba.

„Když jsme náš projekt OUTLANDERS rozjížděli, mysleli jsme, že nahrajeme album plné coverů. Ale pak jsem najednou psala další a další písně, ať už sama nebo s Torstenem. Nakonec jsme nahráli jenom dvě coververze. Jednou z nich je ‚World in My Eyes‘ od DEPECHE MODE. Vždy mě přitahovala temná krása této skladby a chtěla jsem ji zkusit přezpívat. Má skvělou atmosféru a já jsem si nahrávání opravdu užila. Když jsem Torstenovi řekla o nápadu přepracovat tuto klasiku, byl hrozně nadšený. Je totiž velký fanoušek už léta. V tomto coveru mě uslyšíte zpívat úplně jinak,“ dodává Tarja o novém singlu.


Nový Spark
venku od 1. února
Kalendář akcí
25.02. CRADLE OF FILTH, WEDNESDAY 13
25.02. LIONHEART, SUICIDE SILENCE, KUBLAI KHAN TX, PALEFACE, SWISS
01.03. HEĽENINE OČI
01.03. PROTHEUS, KOMUNÁL
01.03. CITRON
02.03. CITRON
02.03. ATHEIST, CRYPTOPSY
02.03. PROTHEUS, KOMUNÁL
03.03. ATHEIST, CRYPTOPSY
06.03. AMARANTHE, DRAGONFORCE, INFECTED RAIN
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace