Nový Spark
venku od 1. června
Tarja vydá první bestofku, v nové skladbě mísí metal s tangem

Tarja vydá první bestofku, v nové skladbě mísí metal s tangem

Tarja Turunen po patnácti letech vydávání sólových alb, kterých za tu dobu stihla osm, chystá svou první kolekci toho nejlepšího. „Best Of: Living the Dream“ vyjde 2. prosince a obohatí ji mimo jiné i jedna dříve nevydaná skladba „Eye of the Storm“. Aktuálně zve bývalá zpěvačka NIGHTWISH k jejímu poslechu.

„Konečně nastal ten správný čas ji vydat. Má v sobě totiž velice hluboký pocit rozřešení. V životě mě velmi ovlivnily dvě země: Finsko a Argentina, což se ve mně vnitřně bije. V době, kdy tahle skladba vznikla, jsem hledala své místo na tomhle světě, něco, kam můžu patřit,“ vysvětluje Tarja a zdůvodňuje tak, proč se ve skladbě prolínají metalové riffy s tóny tanga.

Výběrovka nabídne v základní podobě šestnáct skladeb vybraných přímo Tarjou, limitovaný mediabook přidá třináct dalších kousků a k tomu ještě dvouhodinový koncertní záznam „Circus Life“. Nejobjemnější bude box set s dalšími devatenácti skladbami navíc.

Všechny formáty můžeš předobjednat na Sparkshopu

„Ani po těch letech se mi nechce uvěřit, že vydávám své best of album. Tolik úžasných momentů, jaké jsem prožila… Doufám, že si ho užijete stejně jako já, když jsem ho sestavovala,“ vzkazuje fanouškům.

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
02.06. METALFEST OPEN AIR
02.06. MÖTLEY CRÜE
04.06. TENACIOUS D
06.06. EXODUS
07.06. SCORPIONS
12.06. PANTERA
22.06. BASINFIRE 2023
30.06. PRO-PAIN, DEADPOINT
01.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
02.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace