Nový Spark
venku od 1. června
THE HU – Ještě mongolštější než prvně

THE HU – Ještě mongolštější než prvně

Mongolové THE HU, kteří před třemi lety se svým folkrockem prezentovaným na debutu „The Gereg“ (2019) způsobili solidní povyk, začínají pomalu rozšiřovat dobyté teritorium a vnadit na druhé album. To by mělo vyjít někdy v létě, zatím pro nás mají zbrusu novou skladbu „This Is Mongol“, k níž kapela natočila také videoklip. „Natáčeli jsme ho v Mohavské poušti, která nám připomněla mongolskou poušť Gobi. Prostředí, které se ke skladbě skvěle hodí,“ říká zpěvák Jaya.

Album jako takové však THE HU nahrávali v rodném Mongolsku, přičemž stejně jako na prvotině, také na novince ze svých kořenů maximálně těží. „Texty opěvují naše tradiční hodnoty, ctnosti a moudrost našich předků. Snažíme se fanouškům předat hodnoty jako jsou vzájemnost a úcta k rodičům, význam udržitelnosti a kulturního dědictví,“ přibližuje relevantní témata spoluhráč Temka, vyhlížejíc nadcházející turné, na které se THE HU vydají spolu s MEGADETH a FIVE FINGER DEATH PUNCH.

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
30.06. HELLOWEEN, HAMMERFALL
05.07. JACK WHITE
07.07. MASTERS OF ROCK 2022
13.07. KISS
22.07. PEARL JAM
25.07. GOJIRA, ALIEN WEAPONRY, EMPLOYED TO SERVE
28.07. SLIPKNOT
28.07. BENÁTSKÁ!
29.07. OSTRAVA V PLAMENECH 2022
09.08. BRUTAL ASSAULT
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace