Nový Spark
venku od 2. května
THE HU – mongolská bouře na letošním ročníku Masters of Rock

THE HU – mongolská bouře na letošním ročníku Masters of Rock

Mongolští folkrockoví válečníci vydají 30. června deluxe verzi svého posledního alba „Rumble of Thunder“. Nenechte si ujít jejich show na Masters of Rock ve Vizovicích, která bude plná tradičních mongolských nástrojů, nezvyklých zvuků, hrdelního zpěvu, ale hlavně metalového hromobití!

THE HU nedávno spojili síly s Williamem Du Vallem z ALICE IN CHAINS, Serjem Tankianem ze SYSTEM OF A DOWN, DL z BAD WOLVES a zpěvačkou LP. Na deluxe verzi tak najdete tři nové verze skladeb „This Is Mongol“, „Black Thunder“ a „Mother Nature“. Speciální edice je dostupná v předprodeji na Sparkshopu.

Mongolská parta myslí i na přírodu. Nedávno spustili kampaň, která má za cíl vysadit v pouštní krajině jihovýchodního Mongolska dvanáct tisíc sibiřských jilmů do tvaru kapelního loga. Za svá dobrá srdce si THE HU zaslouží nejenom velký obdiv, ale i podporu na Masters of Rock! Kapele bude ve Vizovicích patřit nedělní podvečer.

Již 19. ročník vizovického festivalu Masters of Rock se uskuteční od 13. do 16. července. Kromě THE HU vystoupí EUROPE, WITHIN TEMPTATION, KREATOR, AMON AMARTH, SOULFLY a další velké hvězdy metalové scény.


Nový Spark
venku od 2. května
Kalendář akcí
28.05. BRUCE SPRINGSTEEN, THE E STR
31.05. METALFEST OPEN AIR
04.06. STING
06.06. NICKELBACK
12.06. ROCK FOR PEOPLE
13.06. BRUJERIA
17.06. ALICE COOPER
25.06. THE GASLIGHT ANTHEM
26.06. BASINFIRE
04.07. SMASHING PUMPKINS
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace