Nový Spark
venku od 1. září
THE HU – mongolská bouře na letošním ročníku Masters of Rock

THE HU – mongolská bouře na letošním ročníku Masters of Rock

Mongolští folkrockoví válečníci vydají 30. června deluxe verzi svého posledního alba „Rumble of Thunder“. Nenechte si ujít jejich show na Masters of Rock ve Vizovicích, která bude plná tradičních mongolských nástrojů, nezvyklých zvuků, hrdelního zpěvu, ale hlavně metalového hromobití!

THE HU nedávno spojili síly s Williamem Du Vallem z ALICE IN CHAINS, Serjem Tankianem ze SYSTEM OF A DOWN, DL z BAD WOLVES a zpěvačkou LP. Na deluxe verzi tak najdete tři nové verze skladeb „This Is Mongol“, „Black Thunder“ a „Mother Nature“. Speciální edice je dostupná v předprodeji na Sparkshopu.

Mongolská parta myslí i na přírodu. Nedávno spustili kampaň, která má za cíl vysadit v pouštní krajině jihovýchodního Mongolska dvanáct tisíc sibiřských jilmů do tvaru kapelního loga. Za svá dobrá srdce si THE HU zaslouží nejenom velký obdiv, ale i podporu na Masters of Rock! Kapele bude ve Vizovicích patřit nedělní podvečer.

Již 19. ročník vizovického festivalu Masters of Rock se uskuteční od 13. do 16. července. Kromě THE HU vystoupí EUROPE, WITHIN TEMPTATION, KREATOR, AMON AMARTH, SOULFLY a další velké hvězdy metalové scény.


Nový Spark
venku od 1. září
Kalendář akcí
26.09. SOEN
27.10. WALTARI, RUST2DUST
28.10. WALTARI, RUST2DUST
29.10. WALTARI, RUST2DUST
03.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
05.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
07.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
08.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace