Nový Spark
venku od 1. června
Tom DeLonge je zpět v BLINK-182, trio příští rok dorazí do Prahy

Tom DeLonge je zpět v BLINK-182, trio příští rok dorazí do Prahy

Kdo sleduje sociální sítě a web kapely, mohl z dění posledních dní vytušit, že k tomu dojde. Nyní je to oficiální: BLINK-182 hlásí reunion s kytaristou Tomem DeLongem, který se uplynulých sedm let věnoval vlastním projektům a pozorováním UFO. Radostnou novinu populární punk-rockové trio v pátek podpoří zbrusu novým singlem „Edging“ a na jaře příštího roku vyrazí na téměř roční světové turné, na němž se 19. září zastaví taky v Praze!

Ohlášení reunionu BLINK-182 přichází po měsících spekulací, které však Mark Hoppus i Travis Barker vytrvale odmítali. Byť připouštěli, že opětovné shledání se není vyloučené, jelikož se s odcizeným spoluhráčem opět začali v poslední době vídat. „Došlo k tomu krátce poté, co mi byla diagnostikována rakovina,“ svěřil se v srpnu Hoppus magazínu People. „Tom s Travisem mě společně navštívili, což bylo po nějakých pěti letech poprvé, co jsme se my tři sešli společně v jedné místnosti. Nic moc jsme neřešili. Bylo to jako za starých časů, prostě tři kamarádi zase spolu.“

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
24.06. BASINFIREFEST
27.06. BLUDFEST 2026: YUNGBLUD, BIFFY CLYRO, PRIMAL SCREAM
29.06. DOGSTAR
30.06. ALICE COOPER
02.07. A PERFECT CIRCLE
06.07. ZZ TOP
07.07. IDLES
16.07. MASTERS OF ROCK
02.08. JUDAS PRIEST
12.08. ALIEN ANT FARM
A co FAKKER!?
logo