Nový Spark
venku od 1. prosince
Tom Morello produkuje film na Netflixu

Tom Morello produkuje film na Netflixu

Nová metalová komedie Metal Lords se objeví 8. dubna na Netflixu. Výkonným producentem se stal Tom Morello z RAGE AGAINST THE MACHINE, který také složil většinu hudby. Poslechněte si první zveřejněnou originální skladbu „Machinery of Torment“.

Film sleduje bandu středoškoláků, kteří založí metalovou skupinu, aby se pokusili vyhrát školní soutěž o nejlepší kapelu. Scénář napsal D.B. Weiss, který se podílel i na seriálu Hra o trůny.

„Vyrůstal jsem na malém, uzavřeném a konzervativním předměstí, kde můj hudební vkus odporoval téměř všem ostatním dětem ve škole a rozhodně učitelům. Jedná se o příběh dětí, které se snaží dát dohromady svoji první kapelu, ale možná nemají technické schopnosti nebo uměleckou vizi, aby se jejich sen stal skutečností. Nebo ano? Pro mě v mnoha ohledech harmonizuje se skutečnými příběhy dětí, které jsou zavřené v předměstských peklech a jediným klíčem, jak se odtamtud dostat, je elektrická kytara, bicí nebo metal. Hudba pomáhá překonat dusno všedních dní a motivuje nás k tomu, abychom byli lepší, autentičtější a pravdivější než to, co vidíme v našem okolí,“ dodává Tom Morello o novém filmu.


Nový Spark
venku od 1. prosince
Kalendář akcí
02.12. THE SUBWAYS
02.12. WINTER MASTERS OF ROCK
02.12. HARLEJ
03.12. A.A. WILLIAMS, KALANDRA, LYS MORKE
04.12. HARLEJ
05.12. FEAR FACTORY, BUTCHER BABIES, IGNEA, GHOSTS OF ATLANTIS
06.12. THE ABBEY
07.12. MALEVOLENCE, SYLOSIS, GUILT TRIP, JUSTICE FOR THE DAMNED
07.12. PRODIGY
08.12. HÄMATOM, MILOŠ MEIER
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace