Nový Spark
venku od 1. června
Tony Harnell je zpět v TNT… Už zase…

Tony Harnell je zpět v TNT… Už zase…

Vztah amerického zpěváka Tonyho Harnella a norských rockerů TNT začíná připomínat jihoamerickou telenovelu. A ještě k tomu špatně napsanou. Ani ne půl druhého roku po svém odchodu je Harnell v kapele zpět. Počítáme-li správně, je to tak už počtvrté, co se Harnell do TNT vrátil.

Ovšem tentokrát by z toho měl být pro jednou zase i nový materiál, sestava chce v létě zamířit do studia. Otázka je, jak tato sestava bude vlastně vypadat, zpráva o Harnellově návratu totiž zmiňuje už jen kytaristu Ronniho Le Tekrø s tím, že „zbytek sestavy bude oznámen brzy“.

„Jsme rádi, že spolu můžeme zase tvořit a doufáme, že naši fanoušci jsou z toho stejně nadšení jako my. Už si na příští rok domlouváme koncerty v USA i ve zbytku světa a doufáme, že v následujících letech budeme moct zahrát v pokud možno co nejvíce zemích. Snad i v mnohých, ve kterých jsme se dlouho – anebo třeba nikdy – neobjevili,“ říká Harnell, který se loni na pár měsíců mihnul ve SKID ROW.

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
27.06. BLUDFEST 2026: YUNGBLUD, BIFFY CLYRO, PRIMAL SCREAM
29.06. DOGSTAR
30.06. ALICE COOPER
02.07. A PERFECT CIRCLE
06.07. ZZ TOP
07.07. IDLES
16.07. MASTERS OF ROCK
02.08. JUDAS PRIEST
12.08. ALIEN ANT FARM
04.09. METAL!!! 2026
A co FAKKER!?
logo