Nový Spark
venku od 3. června
Tony Harnell je zpět v TNT… Už zase…

Tony Harnell je zpět v TNT… Už zase…

Vztah amerického zpěváka Tonyho Harnella a norských rockerů TNT začíná připomínat jihoamerickou telenovelu. A ještě k tomu špatně napsanou. Ani ne půl druhého roku po svém odchodu je Harnell v kapele zpět. Počítáme-li správně, je to tak už počtvrté, co se Harnell do TNT vrátil.

Ovšem tentokrát by z toho měl být pro jednou zase i nový materiál, sestava chce v létě zamířit do studia. Otázka je, jak tato sestava bude vlastně vypadat, zpráva o Harnellově návratu totiž zmiňuje už jen kytaristu Ronniho Le Tekrø s tím, že „zbytek sestavy bude oznámen brzy“.

„Jsme rádi, že spolu můžeme zase tvořit a doufáme, že naši fanoušci jsou z toho stejně nadšení jako my. Už si na příští rok domlouváme koncerty v USA i ve zbytku světa a doufáme, že v následujících letech budeme moct zahrát v pokud možno co nejvíce zemích. Snad i v mnohých, ve kterých jsme se dlouho – anebo třeba nikdy – neobjevili,“ říká Harnell, který se loni na pár měsíců mihnul ve SKID ROW.

Nový Spark
venku od 3. června
Kalendář akcí
25.06. THE GASLIGHT ANTHEM
26.06. BASINFIRE
27.06. BOSTON MANOR
30.06. EXTREME, RICHIE KOTZEN
03.07. OBSCENE EXTREME
03.07. ROD STEWART
04.07. SMASHING PUMPKINS
11.07. ROYAL BLOOD
11.07. MASTERS OF ROCK
15.07. LIVING COLOUR, NANDAY
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace