Nový Spark
venku od 1. června
Smrtka kosí rock’n’roll. Další slavná oběť

Smrtka kosí rock’n’roll. Další slavná oběť

V posledních několika dnech přišel svět kytarové muziky o známá jména. Nejnovější zpráva hovoří o tom, že scénu opustil bývalý zpěvák norské heavymetalové kapely TNT Tony Mills.

Miles zemřel včera po půlročním boji s rakovinou slinivky ve věku sedmapadesáti let. Zpíval také v kapelách SHY, SERPENTINE a působil také sólově, vydal šest autorských desek.

Stonerrockoví CLUTCH oznámili, že zemřel jejich bývalý klávesista Mick Schauer, který se podílel na albech „Robot Hive/Exodus“ a „From Beale Street to Oblivion“. Marylandská kapela získala ve své době díky jeho vkladu nový, záhadnější zvuk.

Do rockového nebe se odebral i Ric Ocasek. Zpěvák a kytarista powerpopových THE CARS skonal na následky kardiovaskulárního onemocnění ve věku 75 let. Během své kariéry Ocasek také produkoval, stojí za zvukem desek kapel BAD RELIGION nebo WEEZER.

Už minulý týden našla smrt amerického zpěváka Eddieho Moneye, který se zapsal do rockové historie megahitem „Two Tickets to Paradise“. Vlastním jménem Edward Joseph Mahoney zemřel po boji s rakovinou jícnu a spojenými srdečními komplikacemi.

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
16.07. ANTHRAX - live stream
18.09. PRIMAL FEAR
20.09. PRIMAL FEAR
21.09. FROG LEAP
22.09. AXEL RUDI PELL
25.09. AXEL RUDI PELL
08.10. TWILIGHT FORCE
26.10. FLESHGOD APOCALYPSE, EX DEO
31.10. FAUN
12.01. APOCALYPTICA, EPICA
A co FAKKER!?
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace