Nový Spark
venku od 1. června

tnt..

Smrtka kosí rock’n’roll. Další slavná oběť

Smrtka kosí rock’n’roll. Další slavná oběť
V posledních několika dnech přišel svět kytarové muziky o známá jména. Nejnovější zpráva hovoří o tom, že scénu opustil bývalý zpěvák norské heavymetalové kapely TNT Tony Mills.

Tony Harnell je zpět v TNT… Už zase…

Tony Harnell je zpět v TNT… Už zase…
Vztah amerického zpěváka Tonyho Harnella a norských rockerů TNT začíná připomínat jihoamerickou telenovelu. A ještě k tomu špatně napsanou. Ani ne půl druhého roku po svém odchodu je Harnell v kapele zpět.

SKID ROW vyhodili Solingera, angažovali Harnella

SKID ROW vyhodili Solingera, angažovali Harnella
U SKID ROW dochází ke změně za mikrofonem. Verze, jak k ní došlo, se různí, výsledkem však je, že Johnny Solinger už dále není členem kapely. Kapela na jeho místo angažovala Tonyho Harnella.

Tony Harnell opět opustil TNT

Vztah norských rockerů TNT se zpěvákem Tonym Harnellem začíná připomínat komedii. Americký rodák se do kapely v roce 2013 podruhé vrátil, aby ji letos ani ne po roce zase opustil.

TNT připomenou své třicátiny živákem

Hardrockoví veteráni TNT připomenou své třicáté narozeniny živákem „30th Anniversary 1982 – 2012 Live in Concert with Trondheim Symphony Orchestra“.
Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
16.07. ANTHRAX - live stream
18.09. PRIMAL FEAR
20.09. PRIMAL FEAR
21.09. FROG LEAP
22.09. AXEL RUDI PELL
25.09. AXEL RUDI PELL
08.10. TWILIGHT FORCE
26.10. FLESHGOD APOCALYPSE, EX DEO
31.10. FAUN
12.01. APOCALYPTICA, EPICA
A co FAKKER!?
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace