Nový Spark
venku od 2. května
TORRAX vyprávějí o divokém západu, pirátech i o kladivu na čarodějnice

TORRAX vyprávějí o divokém západu, pirátech i o kladivu na čarodějnice

Kutnohorští heavy/power metaloví TORRAX vydají 20. března svoji druhou desku nazvanou „Příběhy“. Album obsahuje osm autorských skladeb z různých tematických soudků.

V ostrém metalovém rytmu vyprávějí TORRAX příběhy o divokém západu, pirátech i o kladivu na čarodějnice. „Album jsme dali dohromady společnými silami. Každý z nás do něj vložil to nejlepší a za sebe můžu říct, že se jedná o dobrou nahrávku, na kterou můžeme být pyšní,“ prohlásil frontman TORRAX Honza Sobota. Deska vznikala ve studiu Hollysound Martina Hollandra v Nymburce a je dalším důkazem, že z TORRAXU se stává vycházející hvězda české rockové a metalové scény. To už v loňském roce ukázalo účinkování s kapelami jako ARAKAIN, TRAUTENBERK nebo DEBUSTROL.

V klipu ke stejnojmenné skladbě na rozdíl od vánočních pohádek nenajdete hezoučké prince ani zpěváčky tesklivě drnkající na loutnu. Za to si ale užijete únosy princezen a pořádnou řež mezi rytíři a padouchy, doprovázenou poctivým heavy metalem a parádními sóly.

Nový Spark
venku od 2. května
Kalendář akcí
28.05. BRUCE SPRINGSTEEN, THE E STR
31.05. METALFEST OPEN AIR
04.06. STING
06.06. NICKELBACK
12.06. ROCK FOR PEOPLE
13.06. BRUJERIA
17.06. ALICE COOPER
25.06. THE GASLIGHT ANTHEM
26.06. BASINFIRE
04.07. SMASHING PUMPKINS
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace