Nový Spark
venku od 1. února
TORRAX vyprávějí o divokém západu, pirátech i o kladivu na čarodějnice

TORRAX vyprávějí o divokém západu, pirátech i o kladivu na čarodějnice

Kutnohorští heavy/power metaloví TORRAX vydají 20. března svoji druhou desku nazvanou „Příběhy“. Album obsahuje osm autorských skladeb z různých tematických soudků.

V ostrém metalovém rytmu vyprávějí TORRAX příběhy o divokém západu, pirátech i o kladivu na čarodějnice. „Album jsme dali dohromady společnými silami. Každý z nás do něj vložil to nejlepší a za sebe můžu říct, že se jedná o dobrou nahrávku, na kterou můžeme být pyšní,“ prohlásil frontman TORRAX Honza Sobota. Deska vznikala ve studiu Hollysound Martina Hollandra v Nymburce a je dalším důkazem, že z TORRAXU se stává vycházející hvězda české rockové a metalové scény. To už v loňském roce ukázalo účinkování s kapelami jako ARAKAIN, TRAUTENBERK nebo DEBUSTROL.

V klipu ke stejnojmenné skladbě na rozdíl od vánočních pohádek nenajdete hezoučké prince ani zpěváčky tesklivě drnkající na loutnu. Za to si ale užijete únosy princezen a pořádnou řež mezi rytíři a padouchy, doprovázenou poctivým heavy metalem a parádními sóly.

Nový Spark
venku od 1. února
Kalendář akcí
04.02. ICE NINE KILLS
07.02. BRING ME THE HORIZON, A DAY TO REMEMBER, POORSTACY
07.02. BULLET FOR MY VALENTINE, JINJER, ATREYU
08.02. ROLO TOMASSI, HOLY FAWN, HERIOT
09.02. BULLET FOR MY VALENTINE, JINJER, ATREYU
09.02. TWILIGHT FORCE
11.02. BAD OMENS, GHOSTKID, OXYMORRONS
13.02. TURMION KÄTILÖT
14.02. HENRY ROLLINS
14.02. YEAR OF NO LIGHT, NO SPILL BLOOD
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace