Nový Spark
venku od 2. srpna
U ERV pojišťovny si můžete nově pojistit i hudební nástroje

U ERV pojišťovny si můžete nově pojistit i hudební nástroje

Nové volnočasové pojištění nabízí ERV pojišťovna v exkluzivní spolupráci s největším prodejcem hudebních nástrojů v Česku, se společností kytary.cz (Audio partner, s.r.o.). Pojištění lze sjednat jak při nákupu přes web na www.kytary.cz, tak v rámci kamenných prodejen. „Jako specialisté na cestovní pojištění rozžiřujeme nabídku i pro další volnočasové aktivity. Po úspěšném pojištění vstupenek a fotoaparátů jsou hudební nástroje dalším segmentem, kde vidíme zajímavý tržní potenciál.“ vysvětluje Vlastimil Divoký, manažer marketingu a komunikace ERV. „Je to další služba pro naše klienty, kteří už nebudou muset mít strach o své nástroje a aparatury,“ doplňuje jednatel kytary.cz Vladimír Myslík.

Pojištění je komplexní a kryje rizika, na něž se zákonná záruka nevtahuje. Zahrnuje nejen krádež, neopatrné zacházení či vandalismus, ale i přepravu nástroje v rámci zavazadlového prostoru, krádež z vozidla a v neposlední řadě se pojištění vztahuje i na poničení výrobku vodou či na živelní události. „Pokud se vám něco z toho stane, ERV pojišťovna vám obratem a bez zbytečného papírování vystaví voucher na zakoupení nového výrobku nebo na opravu. V prvních dvou letech navíc nezohledňujeme amortizaci.“ vysvětluje Vlastimil Divoký.

Pojištění platí po celém světě a samozřejmě i na území České republiky. Lze pojistit hudební výrobky až do 100.000 Kč. „ERV pojišťovna má skvělé reference i zákaznický servis. Vyřízení škody garantuje nejpozději do sedmi dnů. Jsem přesvědčen, že zákazníci nové pojištění přivítají,“ uzavírá Vladimír Myslík.

cena pojištěné věci do: 2 500 kč - pojistné na dva roky: 490 kč cena pojištěné věci do: 5 000 kč - pojistné na dva roky: 560 kč cena pojištěné věci do: 7 500 kč - pojistné na dva roky: 740 kč cena pojištěné věci do: 10 000 kč - pojistné na dva roky: 990 kč cena pojištěné věci do: 15 000 kč - pojistné na dva roky: 1 590 kč cena pojištěné věci do: 20 000 kč - pojistné na dva roky: 2 190 kč

Nový Spark
venku od 2. srpna
Kalendář akcí
18.09. PRIMAL FEAR
20.09. PRIMAL FEAR
21.09. FROG LEAP
22.09. AXEL RUDI PELL
25.09. AXEL RUDI PELL
08.10. TWILIGHT FORCE
26.10. FLESHGOD APOCALYPSE, EX DEO
31.10. FAUN
12.01. APOCALYPTICA, EPICA
23.04. HELLOWEEN
A co FAKKER!?
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace