Nový Spark
venku od 2. května
Udo spolu s Peterem Baltesem oslaví zásadní album ACCEPT. Přivezou ho i do Prahy!

Udo spolu s Peterem Baltesem oslaví zásadní album ACCEPT. Přivezou ho i do Prahy!

Sotva U.D.O. skončili evropské turné na podporu své loňské novinky „Touchdown“, ohlašují muzikanti koncertní plány na příští rok. Dirkschneiderovci se rozhodli využít toho, že jsou sestavou aktuálně víc ACCEPT než Hoffmannovic konkurence a rok 2025 pojmou v duchu oslav čtyřiceti let oslav alba „Balls to the Wall“. Co na tom, že dané výročí uplynulo loni v prosinci…

Navíc, kapela vyrazí slavit pod názvem DIRKSCHNEIDER, který Udo před časem vymezil právě pro přehrávání starého materiálu ACCEPT.

ACCEPT na Sparkshopu

„Nemůžu se dočkat, až si takto připomeneme úspěšné album mé kapely ACCEPT ,Balls to the Wall‘. A jelikož u toho bude i Peter Baltes, se kterým vám album odehrajeme v celé jeho kráse, půjde nepochybně o jeden z vrcholů mé kariéry,“ vyhlašuje Udo, který chtěl už před lety udělat za ACCEPT definitivní tečku.

Krom desetiskladbové desky, která vydá na třičtvrtě hodiny hraní, slibují Dirkschneiderovci přidat do setu i lecjaká překvapení a zbrusu novou produkci.

A dobrá zpráva na konec, 1. března 2025 dorazí s „Balls to the Wall“ taky do Prahy!

Nový Spark
venku od 2. května
Kalendář akcí
28.05. BRUCE SPRINGSTEEN, THE E STR
31.05. METALFEST OPEN AIR
04.06. STING
06.06. NICKELBACK
12.06. ROCK FOR PEOPLE
13.06. BRUJERIA
17.06. ALICE COOPER
25.06. THE GASLIGHT ANTHEM
26.06. BASINFIRE
04.07. SMASHING PUMPKINS
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace