Nový Spark
venku od 1. prosince
Už ve čtvrtek startuje festival United in Brutality s headlinery MASSACRE

Už ve čtvrtek startuje festival United in Brutality s headlinery MASSACRE

Agentura NICE TO EAT YOU představuje headlinera metalového festivalu UNITED IN BRUTALITY, který se koná, jako již tradičně, v areálu Kempu U Ferdinanda v Srbské Kamenici, v termínu 8. až 10. září 2022. Všichni fanoušci poctivého death metalu by tedy měli zbystřit, jelikož v pátek 9. září k nám až z americké Floridy dorazí kapela MASSACRE! V loňském roce se po dlouhé pauze vrátili na scénu s deskou Resurgence a letos vyšlo 1. července EP Mythos.

Na UNITED IN BRUTALITY ale uvidíte i další skvělá jména. Ve čtvrtek 8.září se můžete těšit mimo jiné na SDI, SHAARK a TORR, v pátek 9. září, vedle již zmiňovaných MASSACRE a NECROSY, vystoupí i trojice výtržníků z východu ČAD. Sobotní závěr festivalu bude patřit kapelám ARAWN, AGREGATOR, OFFENCE, OVERCHARGE, BUTCHER, GALVANIZER.

Pro návštěvníky je mimo muziky zajištěno parkování a stanování přímo v areálu Kempu U Ferninanda a k dispozici je i ubytování v chatkách . Vstupenky na celý festival bude možné zakoupit i na místě za 1200 Kč. V prodeji budou i vstupenky dvoudenní (pátek + sobota) za za 1000 kč.

Nový Spark
venku od 1. prosince
Kalendář akcí
02.12. THE SUBWAYS
02.12. WINTER MASTERS OF ROCK
02.12. HARLEJ
03.12. A.A. WILLIAMS, KALANDRA, LYS MORKE
04.12. HARLEJ
05.12. FEAR FACTORY, BUTCHER BABIES, IGNEA, GHOSTS OF ATLANTIS
06.12. THE ABBEY
07.12. MALEVOLENCE, SYLOSIS, GUILT TRIP, JUSTICE FOR THE DAMNED
07.12. PRODIGY
08.12. HÄMATOM, MILOŠ MEIER
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace