Nový Spark
venku od 1. září

massacre..

Thrashová hydra ASSASSIN vydá konečně nový disk

Thrashová hydra ASSASSIN vydá konečně nový disk
Německá kultovní formace ohlásila přírůstek do kapelní diskografie na únor. Album „Bestia Immundis“ přinese jedenáct nových pecek v duchu kvalitního thrashe a speedu.

Rick Rozz představuje svou novou kapelu THE END

Rick Rozz představuje svou novou kapelu THE END
Po ne zrovna vydařeném comebacku MASSACRE je deathmetalový fotr Rick Rozz připraven zkusit štěstí s novou kapelou: THE END.

Poslechněte si THE END – nový projekt Ricka Rozze z MASSACRE

Poslechněte si THE END – nový projekt Ricka Rozze z MASSACRE
Je old-school death metal vaší krevní skupinou? Tak to by vás mohli bavit THE END – floridské trio, za kterým stojí někdejší členové průkopníků MASSACRE Rick Rozz a Mike Mazzonetto.

MASSACRE skončili, Terry Butler rozjíždí nový projekt

Deathmetaloví velikáni MASSACRE se loni ve velkém stylu vrátili s comebackovým albem „Back from Beyond“, návrat však neměl dlouhého trvání. Terry Butler se zpěvákem Edem Webbem teď rozjíždějí nový projekt...

Poslechněte si: MASSACRE - „Shield of the Son“

Poslechněte si další song z comebackového alba deathmetalových veteránů MASSACRE nazvaný „Shield of the Son“. Album vyjde v pondělí, 24. března, a Vláďa Třískala mu dal v recenzi plný počet.

MASSACRE - „Back from Beyond“

Deathmetalisté MASSACRE udělali animované video k titulnímu songu svého comebackového alba „Back from Beyond“. V březnovém Sparku vám s nimi přinášíme rozhovor!

MASSACRE se vrátí ze záhrobí koncem března

Kytarista Rick Rozz a basák Terry Butler po osmnácti letech oživují MASSACRE. Ani absence growlera Kama Leeho, který byl pro mnohé tváří kapely, jim nebrání v tom, aby se jasně pokusili navázat na legendární debut „From Beyond“ z roku 1991.
Nový Spark
venku od 1. září
Kalendář akcí
11.10. FROG LEAP
17.10. TWILIGHT FORCE
25.10. AXEL RUDI PELL
02.11. FAUN
04.12. ELVENKING, LAST DAYS OF EDEN
12.03. APOCALYPTICA, EPICA
13.03. PRIMAL FEAR
20.03. PRIMAL FEAR
05.05. HELLOWEEN
25.09. AXEL RUDI PELL
A co FAKKER!?