Nový Spark
venku od 1. září
V říjnu začne natáčení filmu o Chrisu Cornellovi

V říjnu začne natáčení filmu o Chrisu Cornellovi

Americká produkční společnost AmeriFilms LLC / Road Rage Films oznámila, že chystá natáčení filmu „Black Days“, jenž bude založen na skutečných událostech kolem posledních dní života grungové hudební ikony Chrise Cornella.

Natáčení snímku „Black Days“ by mělo být zahájeno první týden v říjnu. Kvůli COVID-19 přijali filmaři zvláštní opatření, kdy se bude natáčet v malých skupinkách, tvůrci budou dodržovat bezpečné rozestupy a nosit roušky. Ve filmu se objeví John Holiday, který ztvárnil roli Carla Perkinse v životopisném filmu o Johnnym Cashovi „Walk The Line“.

Chris Cornell byl nalezen oběšen ve svém pokoji v hotelu Grand Detroit v květnu 2017, krátce po koncertu SOUNDGARDEN v místním Fox Theatre. Jeho tělo bylo nalezeno poté, co telefonicky mluvil s manželkou Vicky Cornell, údajně velmi zastřeným hlasem. Smrt byla označena za sebevraždu.

Cornell se po své smrti dočkal mnoha poct. Mimo jiné se v lednu 2019 uskutečnil tribute koncert „I Am The Highway: A Tribute To Chris Cornell“, vznikla také socha v životní velikosti.

Nový Spark
venku od 1. září
Kalendář akcí
26.09. SOEN
27.10. WALTARI, RUST2DUST
28.10. WALTARI, RUST2DUST
29.10. WALTARI, RUST2DUST
03.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
05.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
07.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
08.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace