Nový Spark
venku od 2. října
VANDENBERG – nové album, nový zpěvák

VANDENBERG – nové album, nový zpěvák

Nizozemský kytarový veterán Adrian Vandenberg před třemi lety restartoval značku VANDENBERG a vydal solidní album „2020“. A že nešlo jen o jednorázový výkřik dokládá čerstvě připravená novinka „Sin“, které se dočkáme zřejmě dříve než později. Kapela zatím datum vydání nezveřejnila, má však pro nás k poslechu singl „House on Fire“.

„Jako kterákoliv jiná kapela jsme i my museli zpomalit, když jsme se ocitli v jednom z těch hollywoodských filmů ve stylu Smrtící epidemie, aniž bychom se o tu roli ucházeli. Je tedy pochopitelné, že jsme byli extrémně natěšení, až se budeme moct zase rozjet,“ hlásá Vandenberg.

VANDENBERG na Sparkshopu

Oproti tři roky starému počinu však jeho doprovodná sestava doznala jedné podstatné změny. Zatímco „2020“ nazpíval Ronnie Romero, letos stojí za mikrofonem velezkušený Švéd Mats Levén, známý od Yngwieho Malmsteena, THERION nebo CANDLEMASS.

„Zpívá úžasně a je to workoholik, stejně jako já. A navíc je to fanda. Jeho máma mu prý kdysi do Skandinávie dovezla první dvě alba VANDENBERG z Anglie. Sešli jsme se po covidu osobně a ta jiskra tam je,“ pochvaluje si nového zpěváka Vandenberg.

Nový Spark
venku od 2. října
Kalendář akcí
27.10. WALTARI, RUST2DUST
28.10. WALTARI, RUST2DUST
29.10. WALTARI, RUST2DUST
03.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
05.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
07.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
08.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace