Nový Spark
venku od 1. června
Velikonoční Spark s POWERWOLF na kříži

Velikonoční Spark s POWERWOLF na kříži

Na Velký pátek, 7. dubna, vypustí němečtí vlkodlaci POWERWOLF své nové a poněkud netradiční album „Interludium“. Stěžejním průvodcem titulního článku, kterého svými otázkami vedla Lucka Mařanová, je vrchní varhaník souboru, Falk Maria Schlegel, a samozřejmě nemůže chybět pozvánka na letošní Metalfest, kam Silovlk dorazí coby jeden z headlinerů.

Mimochodem, impozantní velikonoční vizuál nového počinu POWERWOLF z dílny slovenské výtvarnice Zsofie Dankove zdobí nejen titulní stránku dubnového čísla, ale také jednu ze stran plakátu. Na té druhé najdete v rámci kolekce Icon Class přebal alba „Piece of Mind“ od IRON MAIDEN, od jehož vydání v květnu uplyne rovných čtyřicet let. Přesně z toho důvodu jsme si na něj posvítili taky v Klenotech albových archivů.


Výživný materiál najdete taky v Galerii titánů, kam se skrz rozhovor s bubeníkem Shannonem Larkinem dostali GODSMACK vydávající své vůbec poslední album „Lighting Up the Sky.“ A nejsou jediní. S kariérou se loučí taky němečtí thrasheři HOLY MOSES, které jsme vyzpovídali v rubrice Holocaust Nightmare.

V dalších velkých rozhovorech se můžete těšit na OVERKILL, LORDI, Steva Vaie, NE OBLIVISCARIS nebo tuzemské WITCH HAMMER. V Ušním průplachu se dostalo na Alana Roberta z LIFE OF AGONY, v Deep Look Inside na Nicka ze SUICIDAL ANGELS a titul Rockového mohykána si na startu jara vysloužil při příležitosti pódiového návratu PANTERY Phil Anselmo.

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
06.06. EXODUS
07.06. SCORPIONS
12.06. PANTERA
22.06. BASINFIRE 2023
30.06. PRO-PAIN, DEADPOINT
01.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
02.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
15.07. DEEP PURPLE
16.07. HOLLYWOOD VAMPIRES
27.07. BENÁTSKÁ 2023
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace