Nový Spark
venku od 2. dubna
Vzpomínky na festivalovou sezónu s… FORREST JUMP

Vzpomínky na festivalovou sezónu s… FORREST JUMP

Poslední, kdo se v našem českém vzpomínkovém seriálu ohlédne za svou festivalovou sezónou je Pepa z kapely FORREST JUMP, která zazářila na béčkové stagi festivalu Masters of Rock, na který to mají jako kapela ze svých domovů asi nejblíže. Jak ale pověděl Pepa, přestože mohou do areálu dojít téměř v papučích s ještě teplým kafíčkem, Mástry jako samozřejmost neberou.

Merch Forrestů seženeš tady


Které věci z nového alba se dobře osvědčily naživo?
Na jarním turné jsme pravidelně měnili playlist na každý koncert tak, aby žádný z koncertů nebyl stejný. Zařadili jsme vlastně všechny songy z alba „Vrtochy“ a myslím, že si to hodně dobře sedlo. Na téměř všechny písně je venku videoklip nebo lyric video, takže si s námi fanoušci zakřičeli refrény a vzájemně jsme si užívali atmosféru. Osobně si asi neumím představit, že bychom nezařadili cover „Zafúkané“ nebo „Uprostřed magnetických polí“, které jsou pevnou součástí našeho setu.

Stala se z předělávky „Zafúkané“ píseň vašeho srdce? Na Spotify je suverénně nejposlouchanější.
„Zafúkané“ je píseň, kterou máme rádi všichni už hodně dlouho. Právě proto jsme se rozhodli jí dát "forresťáckou" aranž. Té se zhostil kytarista Michal Stochleba a my jsme moc rádi, že se fanouškům líbí. Je to taková naše pocta té písni samotné.


Na Masters jste zcela zaplnili prostor B stage v čase, kdy na hlavní stagi hráli ORDEN OGAN. Vnímáš festival jako domovskou scénu?
Já vnímám jako domovskou scénu vlastně každou scénu (smích). Prostě se na stagi cítím jako doma. Ale vážně - Masters of Rock je evropskou oslavou rockové a metalové muziky a kdykoliv budeme mít možnost tam vystoupit, rozhodně to uděláme a s chutí.

Nový Spark
venku od 2. dubna
Kalendář akcí
25.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
26.04. MIDNIGHT, CYCLONE, HIGH COMMAND
26.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
27.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
28.04. GLENN HUGHES
30.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
01.05. MARDUK, ORIGIN, DOODSWENS
03.05. PROTHEUS, KOMUNÁL
04.05. PROTHEUS, KOMUNÁL
10.05. VENDED
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace