Nový Spark
venku od 1. března
WHILE SHE SLEEPS a CANCER BATS vystoupí v neděli v Praze

WHILE SHE SLEEPS a CANCER BATS vystoupí v neděli v Praze


WHILE SHE SLEEPS
12. 4. 2015
Praha
Lucerna Music Bar

Po sedmi měsících se britští WHILE SHE SLEEPS vrací do Prahy, tentokrát ale v pozici headlinera. V Lucerna Music Baru představí druhé studiové album „Brainwashed“, které vydali 23. 3. 2015. Ačkoli je venku jen pár dní, hrnou se pozitivní recenze vyzdvihující chytlavý kousek „Life In Tension“, který si fanoušci zamilují live. Nechme se tedy překvapit v neděli 12. 4. 2015!


WHILE SHE SLEEPS si v rámci probíhajícího evropského turné přivezou i velmi kvalitní předskokany, americké hardcore punkery CANCER BATS, kterým patří titulka dubnového Fakkera! , a kteří rovněž v březnu vypustili novou placku „Searching for Zero“ a ta nemůže urazit ani nejzarytějšího punkáče.


Dobře znějící sestavu doplní američtí melodic hardcoristi HUNDREDTH. Ani Ti nejsou pozadu, makají totiž od prosince loňského roku na desce „Free“ a měli bychom se jít dočkat již v červnu. Nezbývá tedy nic jiného, než doufat, že kluci z připravovaného materiálu odhalí víc, než na svých stránkách.

Nový Spark
venku od 1. března
Kalendář akcí
02.03. CITRON
02.03. ATHEIST, CRYPTOPSY
02.03. PROTHEUS, KOMUNÁL
03.03. ATHEIST, CRYPTOPSY
06.03. AMARANTHE, DRAGONFORCE, INFECTED RAIN
06.03. AVATAR
08.03. WARKINGS
08.03. MESHUGGAH
08.03. PROTHEUS, KOMUNÁL
09.03. PROTHEUS, KOMUNÁL
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace