Nový Spark
venku od 1. prosince
WITHIN TEMPTATION zahráli dříve nezveřejněný song. Zazní novinka i na Masters of Rock?

WITHIN TEMPTATION zahráli dříve nezveřejněný song. Zazní novinka i na Masters of Rock?

Nizozemská symfonicmetalová partička v čele se zpěvačkou Sharon den Adel vystoupí jako jeden z headlinerů na festivalu Masters of Rock. Na Hellfestu zahráli novou skladbu „Bleed Out“, která možná zazní i ve Vizovicích.

Živou premiéru „Bleed Out“ natočil a umístil na YouTube jeden z fanoušků kapely, který byl návštěvníkem francouzského festivalu Hellfest.

Pořiď si na MoR merch WT na Sparkshopu!

Kapela nyní dává dohromady nové album, o němž se zpěvačka při jednom z rozhovorů rozpovídala: „Vždy se snažíme hudebně vyvíjet. A věci, které teď zkoušíme, jsou pro nás opravdu náročné. Nové album bude dost odlišné od toho, na co jsou lidé od nás zvyklí. Zní staře, ale zároveň i nově. Inspirujeme se kapelami, které experimentují s novým zvukem, a snažíme se ho implementovat i do naší hudby. Zní to vcelku technicky. Skladby na novém albu jsou určitě techničtější.“

WITHIN TEMPTATION vystoupí na Masters of Rock v pátek 14. července. Nechali se slyšet, že hrát ve Vizovicích je jako vracet se domů, protože tam hráli už tolikrát. Festival se koná od 13. do 16. července. Více informací se dozvíte na oficiálním webu.

Nový Spark
venku od 1. prosince
Kalendář akcí
14.12. HARLEJ, ECLIPSE
15.12. HARLEJ
16.12. STILLBIRTH, MONUMENT OF MISANTHROPY, BASEMENT TORTURE, ad.
16.12. BRYAN ADAMS
16.12. HARLEJ
19.12. TARJA - DARK CHRISTMAS
20.12. TARJA - DARK CHRISTMAS
21.12. TARJA - DARK CHRISTMAS
22.12. HARLEJ
23.12. TYRŠOVA SPOLEČNOST, SEPTUM ŠEJDREM, FKLETZI
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace