Nový Spark
venku od 1. prosince
XPlaylist: hudba týdne od 12. 12. do 18. 12. 2016

XPlaylist: hudba týdne od 12. 12. do 18. 12. 2016

Norská black metalová ikona MAYHEM oslavuje vydání svého mezníku „De Mysteriis Dom Sathanas“ (1994) celosvětovým turné a 15. prosince vydává živák, který byl natočen loni na festivalu Black Christmass a kde MAYHEM poprvé zahráli toto album celé. Tisková zpráva uvádí, že prvním singlem z „De Mysteriis Dom Sathanas Alive“ je píseň „From the Dark Past“, která nebyla moc často hrána naživo, ačkoliv se jedná o typickou věc od MAYHEM včetně projevu zpěváka Attily Csihára a i celkově je toto album považováno za nedůležitější black metalový počin všech dob.

Omar Rodríguez Lopéz (MARS VOLTA, AT THE DRIVE-IN) uveřejní tento týden další z dvanácti chystaných albových plodů své práce. „Some Need It Lonely“ uzavírá cyklus těchto nahrávek coby skupina nesourodých skladeb. Po šestnácti letech se hiphopoví THE LOX vrací s novinkou „Filthy America... It’s Beautiful“. V mezičase se Jadakiss, Styles P a Sheek Louch věnovali Bad Boy Family Reunion tour (s Diddym) a nyní se dva z nich dali na zdravou výživu a otevřeli si v New Yorku čtyři džusíkové bary Juices for Life. „Filthy America... It’s Beautiful“ je hlavně pro skalní fanoušky, ale s novým feelingem. Stejná atmosféra i hudba, ale bez oldschoolových beatů. Neprodávají devadesátky, ve kterých se hodně jejich vrstevníků zaseklo, ale prodávají kvalitní rap. Wow.

Selata v prosinci zplozená zřídka se vychovají a nehodí se k plemenu.

Alba na týden 12. 12. - 18. 12. 2016

http://www.xplaylist.cz/album/showWeekAlbums
Aaron Rose – Elixir
Gucci Mane - The Return of East Atlanta Santa
Injury Reserve - Floss
Kid Cudi - Passion, Pain & Demon Slayin’
Lux Divina - Walk Within the Riddle
Mayhem - De Mysteriis Dom Sathanas Alive
Murg - Gudatall
Omar Rodríguez-López - Some Need It Lonely
The Lox - Filthy America... It’s Beautiful
Další aktuální desky a tisíce dalších čekají na vaše hodnocení a komentáře na hudební databázi XPlaylist, dle hesla Fanoušci sobě.

http://www.xplaylist.cz/

Nový Spark
venku od 1. prosince
Kalendář akcí
23.04. HELLOWEEN
18.06. GUNS N‘ ROSES
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace