Nový Spark
venku od 1. července
XPlaylist: hudba týdne od 12. 12. do 18. 12. 2016

XPlaylist: hudba týdne od 12. 12. do 18. 12. 2016

Norská black metalová ikona MAYHEM oslavuje vydání svého mezníku „De Mysteriis Dom Sathanas“ (1994) celosvětovým turné a 15. prosince vydává živák, který byl natočen loni na festivalu Black Christmass a kde MAYHEM poprvé zahráli toto album celé. Tisková zpráva uvádí, že prvním singlem z „De Mysteriis Dom Sathanas Alive“ je píseň „From the Dark Past“, která nebyla moc často hrána naživo, ačkoliv se jedná o typickou věc od MAYHEM včetně projevu zpěváka Attily Csihára a i celkově je toto album považováno za nedůležitější black metalový počin všech dob.

Omar Rodríguez Lopéz (MARS VOLTA, AT THE DRIVE-IN) uveřejní tento týden další z dvanácti chystaných albových plodů své práce. „Some Need It Lonely“ uzavírá cyklus těchto nahrávek coby skupina nesourodých skladeb. Po šestnácti letech se hiphopoví THE LOX vrací s novinkou „Filthy America... It’s Beautiful“. V mezičase se Jadakiss, Styles P a Sheek Louch věnovali Bad Boy Family Reunion tour (s Diddym) a nyní se dva z nich dali na zdravou výživu a otevřeli si v New Yorku čtyři džusíkové bary Juices for Life. „Filthy America... It’s Beautiful“ je hlavně pro skalní fanoušky, ale s novým feelingem. Stejná atmosféra i hudba, ale bez oldschoolových beatů. Neprodávají devadesátky, ve kterých se hodně jejich vrstevníků zaseklo, ale prodávají kvalitní rap. Wow.

Selata v prosinci zplozená zřídka se vychovají a nehodí se k plemenu.

Alba na týden 12. 12. - 18. 12. 2016

http://www.xplaylist.cz/album/showWeekAlbums
Aaron Rose – Elixir
Gucci Mane - The Return of East Atlanta Santa
Injury Reserve - Floss
Kid Cudi - Passion, Pain & Demon Slayin’
Lux Divina - Walk Within the Riddle
Mayhem - De Mysteriis Dom Sathanas Alive
Murg - Gudatall
Omar Rodríguez-López - Some Need It Lonely
The Lox - Filthy America... It’s Beautiful
Další aktuální desky a tisíce dalších čekají na vaše hodnocení a komentáře na hudební databázi XPlaylist, dle hesla Fanoušci sobě.

http://www.xplaylist.cz/

Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
09.10. PRIMAL FEAR
10.10. PRIMAL FEAR
11.10. FROG LEAP
17.10. TWILIGHT FORCE
17.10. AXEL RUDI PELL
25.10. AXEL RUDI PELL
27.10. FLESHGOD APOCALYPSE, EX DEO
02.11. FAUN
13.11. OZZY OSBOURNE, JUDAS PRIEST
04.12. ELVENKING, LAST DAYS OF EDEN
A co FAKKER!?