Nový Spark
venku od 2. května
xplaynews: leden 2018

xplaynews: leden 2018

Co nového je v číslech a tématech největší tuzemské hudební databáze XPlaylist, která si pod logo píše „fanouškovská“?

Co vyplývá z názorů fanoušků pohybujících se na XPlaylistu v době povánočního ukrývání nevhodných dárků do skříní? Nejhodnocenějším albem je Spirit od klasiků DEPECHE MODE. "Nálada alba je vzhledem k tématům skladeb a pomalejšímu tempu docela depresivní a klaustrofobická. Zajímavě ji charakterizují dvě písně zpívané Martinem L. Gorem. Obě balady, ovšem jedna připomínající chrámový zpěv o věčnosti lásky věnované dítěti (Eternal) a závěrečná Fail, kde padne i věta o tom, že lidstvo je, slušně řečeno, beznadějně ztraceno," vysvětluje v recenzi největší hudební web u nás Musicserver.cz.

Albem nejhorším je One More Light od LINKIN PARK a jeden z komentátorů polemizuje: "Mají průkopníci v nu-metalovém žánru zapotřebí vydat prakticky elektronicky popovou desku? Tímhle počinem se k nim skalní fanoušci už definitivně, pokud tak neudělali při předchozích experimentálních albech, otočí zády." A nejlepší deska? Saffron Hills od jihočeských KALLE. "Nekrásnější deska na dlouho dopředu," nadšeně komentuje Waghiss666, redaktor Full Moonu. Na druhé pozici trůní KENDRICK LAMAR s albem Damn, třetí místo obsadila americká metalcorová banda CONVERGE se 7" singlem I Can Tell You About Pain.Pokud máte rádi Soutěže o dobrou muziku, můžete vyhrát CD nebo LP BEATY HLAVENKOVÉ, JANY KIRSCHNER nebo skupin MYDY RYBYCAD a ČANKIŠOU. V sekci Ankety zase hlasujte o nejočekávanější desku roku 2018 – bude to podle čtenářů XPlaylistu novinka od A PERFECT CIRCLE nebo KYLIE MINOGUE?

Servisní část XPlaylistu zastupuje každotýdenní průvodce po právě vycházejících deskách. Co vychází v lednu? Těšit se můžete na nová alba BLACK LABEL SOCIETY písničkáře GLENA HANSARDA, skupiny FALL OUT BOY, FIRST AID KIT, MACHINE HEAD nebo TY SEGALLA a TUNE-YARDS. Na hory mp3 přehrávače (a špunty).

Na XPlaylistu najdete na 66 700 alb, 13 900 kapel a 3 300 recenzí. Uživatelů je více než 12 800 a přidat se můžete i vy, pokud již nehodnotíte a nekomentujete pod heslem „Fanoušci sobě!“

www.xplaylist.cz

Nový Spark
venku od 2. května
Kalendář akcí
26.05. DREAM THEATER, DEVIN TOWNSEND
26.05. SCORPIONS
26.05. MARDUK
27.05. MARDUK
27.05. KORN
28.05. MARDUK
30.05. SPECTRAL WOUND, GAEREA, ALTARS ABLAZE
02.06. METALFEST 2022
06.06. WIEGEDOOD + SUPPORT
09.06. MIDNIGHT, NIGHT DEMON, LAID TO WASTE
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace