Nový Spark
venku od 1. prosince
xplaynews: leden 2018

xplaynews: leden 2018

Co nového je v číslech a tématech největší tuzemské hudební databáze XPlaylist, která si pod logo píše „fanouškovská“?

Co vyplývá z názorů fanoušků pohybujících se na XPlaylistu v době povánočního ukrývání nevhodných dárků do skříní? Nejhodnocenějším albem je Spirit od klasiků DEPECHE MODE. "Nálada alba je vzhledem k tématům skladeb a pomalejšímu tempu docela depresivní a klaustrofobická. Zajímavě ji charakterizují dvě písně zpívané Martinem L. Gorem. Obě balady, ovšem jedna připomínající chrámový zpěv o věčnosti lásky věnované dítěti (Eternal) a závěrečná Fail, kde padne i věta o tom, že lidstvo je, slušně řečeno, beznadějně ztraceno," vysvětluje v recenzi největší hudební web u nás Musicserver.cz.

Albem nejhorším je One More Light od LINKIN PARK a jeden z komentátorů polemizuje: "Mají průkopníci v nu-metalovém žánru zapotřebí vydat prakticky elektronicky popovou desku? Tímhle počinem se k nim skalní fanoušci už definitivně, pokud tak neudělali při předchozích experimentálních albech, otočí zády." A nejlepší deska? Saffron Hills od jihočeských KALLE. "Nekrásnější deska na dlouho dopředu," nadšeně komentuje Waghiss666, redaktor Full Moonu. Na druhé pozici trůní KENDRICK LAMAR s albem Damn, třetí místo obsadila americká metalcorová banda CONVERGE se 7" singlem I Can Tell You About Pain.Pokud máte rádi Soutěže o dobrou muziku, můžete vyhrát CD nebo LP BEATY HLAVENKOVÉ, JANY KIRSCHNER nebo skupin MYDY RYBYCAD a ČANKIŠOU. V sekci Ankety zase hlasujte o nejočekávanější desku roku 2018 – bude to podle čtenářů XPlaylistu novinka od A PERFECT CIRCLE nebo KYLIE MINOGUE?

Servisní část XPlaylistu zastupuje každotýdenní průvodce po právě vycházejících deskách. Co vychází v lednu? Těšit se můžete na nová alba BLACK LABEL SOCIETY písničkáře GLENA HANSARDA, skupiny FALL OUT BOY, FIRST AID KIT, MACHINE HEAD nebo TY SEGALLA a TUNE-YARDS. Na hory mp3 přehrávače (a špunty).

Na XPlaylistu najdete na 66 700 alb, 13 900 kapel a 3 300 recenzí. Uživatelů je více než 12 800 a přidat se můžete i vy, pokud již nehodnotíte a nekomentujete pod heslem „Fanoušci sobě!“

www.xplaylist.cz

Nový Spark
venku od 1. prosince
Kalendář akcí
23.04. HELLOWEEN
18.06. GUNS N‘ ROSES
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace