Nový Spark
venku od 2. května
XPlaylist: hudba týdne od 15. 5. do 21. 5. 2017

XPlaylist: hudba týdne od 15. 5. do 21. 5. 2017

Frontman PINK FLOYD Roger Waters přichází s politickou novinkou „Is This the Life We Really Want?“, první od roku 1992, která obsahuje komentáře k modernímu světu a nejistým časům. V únorovém rozhovoru pro Rolling Stone Waters uvedl, že album je inspirováno básní, kterou napsal před volbami v roce 2008, a svůj názor na současného amerického prezidenta vyjádřil na festivalu Desert Trip promítáním Trumpova obličeje při skladbě „Pigs (Three Different Ones)“ z alba „Animals“ od PINK FLOYD. Nadcházející turné s názvem „Us & Them“ bude o odporu nejen k Trumpovi, ale ke všem despotům, diktátorům a zlodějům. Zajímavostí také je, že producentem „Is This the Life We Really Want?“ se stal Nigel Godrich (Radiohead, Beck).


K nu-metalu má daleko „One More Light“ od LINKIN PARK, čekejte pop, rap a beaty. Album „One More Light“ nahrávali od listopadu 2015 a obsahuje deset písniček. Nový repertoár představí naživo v Praze, 11. června budou hlavní hvězdou Aerodrome festivalu na letišti v Letňanech.


Indiefolkoví THE MOUNTAIN GOATS natočili svou šestnáctou desku „Goths“, která se na goth mládež dívá s dospělé perspektivy. Všechny vokály byly nahrány živě pod dohledem Brandona Egglestona (Modest Mouse, Swans), na albu nejsou žádné kytary a hostuje na něm Nashville Symphony Chorus.

Steve Von Till z NEUROSIS oznamuje návrat sólového projektu HARVESTMAN čtvrtým albem „Music for Megaliths“. Vychází kde jinde než u Neurot Recordings, nahráno bylo v jeho studiu The Crow´s Nest v severním Idaho a masteroval James Plotkin.

Taneční punkáči z New Yorku jménem !!! (aka CHK CHK CHK) se na čerstvém počinu Shake the Shudder těší z toho, že „neexistuje žádná taková věc, jako je špatný synth”. Keď prejde zamrznutých kuchárka, sadieva sa paprika.

Alba na týden 15. 5. - 21. 5. 2017

http://www.xplaylist.cz/album/showWeekAlbums
!!! - Shake the Shudder
AlNamrood - Enkar
Au-Dessus - End of Chapter
Beastmaker - Inside the Skull
Blackosh - Řvoucí vichry
Chk Chk Chk - Shake The Shudder
Coldcut x On-U Sound - Outside the Echo Chamber
Cult of Erinyes - Tiberivs
Demen - Nektyr
Do Make Say Think - Stubborn Persistent Illusions
Enslaved - Roadburn Live
Gravetemple - Impassable Fears
Harvestman - Music for Megaliths
Jlin - Black Origami
Land of Talk - Life After Youth
Linkin Park - One More Light
Midnight Odyssey - Silhouettes of Stars
Pumarosa - The Witch
Red Moon Architect - Return of the Black Butterflies
Roger Waters - Is This the Life We Really Want?
Sam Amidon - The Following Mountain
She-Devils - She-Devils
T.RAUMSCHMIERE - Heimat
The Mountain Goats - Goths
Wavves - You're Welcome

Další aktuální desky a tisíce dalších čekají na vaše hodnocení a komentáře na hudební databázi XPlaylist, dle hesla Fanoušci sobě.

http://www.xplaylist.cz/

Nový Spark
venku od 2. května
Kalendář akcí
26.05. DREAM THEATER, DEVIN TOWNSEND
26.05. SCORPIONS
26.05. MARDUK
27.05. MARDUK
27.05. KORN
28.05. MARDUK
30.05. SPECTRAL WOUND, GAEREA, ALTARS ABLAZE
02.06. METALFEST 2022
06.06. WIEGEDOOD + SUPPORT
09.06. MIDNIGHT, NIGHT DEMON, LAID TO WASTE
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace