Nový Spark
venku od 1. prosince
XPlaylist: hudba týdne od 15. 5. do 21. 5. 2017

XPlaylist: hudba týdne od 15. 5. do 21. 5. 2017

Frontman PINK FLOYD Roger Waters přichází s politickou novinkou „Is This the Life We Really Want?“, první od roku 1992, která obsahuje komentáře k modernímu světu a nejistým časům. V únorovém rozhovoru pro Rolling Stone Waters uvedl, že album je inspirováno básní, kterou napsal před volbami v roce 2008, a svůj názor na současného amerického prezidenta vyjádřil na festivalu Desert Trip promítáním Trumpova obličeje při skladbě „Pigs (Three Different Ones)“ z alba „Animals“ od PINK FLOYD. Nadcházející turné s názvem „Us & Them“ bude o odporu nejen k Trumpovi, ale ke všem despotům, diktátorům a zlodějům. Zajímavostí také je, že producentem „Is This the Life We Really Want?“ se stal Nigel Godrich (Radiohead, Beck).


K nu-metalu má daleko „One More Light“ od LINKIN PARK, čekejte pop, rap a beaty. Album „One More Light“ nahrávali od listopadu 2015 a obsahuje deset písniček. Nový repertoár představí naživo v Praze, 11. června budou hlavní hvězdou Aerodrome festivalu na letišti v Letňanech.


Indiefolkoví THE MOUNTAIN GOATS natočili svou šestnáctou desku „Goths“, která se na goth mládež dívá s dospělé perspektivy. Všechny vokály byly nahrány živě pod dohledem Brandona Egglestona (Modest Mouse, Swans), na albu nejsou žádné kytary a hostuje na něm Nashville Symphony Chorus.

Steve Von Till z NEUROSIS oznamuje návrat sólového projektu HARVESTMAN čtvrtým albem „Music for Megaliths“. Vychází kde jinde než u Neurot Recordings, nahráno bylo v jeho studiu The Crow´s Nest v severním Idaho a masteroval James Plotkin.

Taneční punkáči z New Yorku jménem !!! (aka CHK CHK CHK) se na čerstvém počinu Shake the Shudder těší z toho, že „neexistuje žádná taková věc, jako je špatný synth”. Keď prejde zamrznutých kuchárka, sadieva sa paprika.

Alba na týden 15. 5. - 21. 5. 2017

http://www.xplaylist.cz/album/showWeekAlbums
!!! - Shake the Shudder
AlNamrood - Enkar
Au-Dessus - End of Chapter
Beastmaker - Inside the Skull
Blackosh - Řvoucí vichry
Chk Chk Chk - Shake The Shudder
Coldcut x On-U Sound - Outside the Echo Chamber
Cult of Erinyes - Tiberivs
Demen - Nektyr
Do Make Say Think - Stubborn Persistent Illusions
Enslaved - Roadburn Live
Gravetemple - Impassable Fears
Harvestman - Music for Megaliths
Jlin - Black Origami
Land of Talk - Life After Youth
Linkin Park - One More Light
Midnight Odyssey - Silhouettes of Stars
Pumarosa - The Witch
Red Moon Architect - Return of the Black Butterflies
Roger Waters - Is This the Life We Really Want?
Sam Amidon - The Following Mountain
She-Devils - She-Devils
T.RAUMSCHMIERE - Heimat
The Mountain Goats - Goths
Wavves - You're Welcome

Další aktuální desky a tisíce dalších čekají na vaše hodnocení a komentáře na hudební databázi XPlaylist, dle hesla Fanoušci sobě.

http://www.xplaylist.cz/

Nový Spark
venku od 1. prosince
Kalendář akcí
23.04. HELLOWEEN
18.06. GUNS N‘ ROSES
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace