Nový Spark
venku od 1. prosince
XPlaylist: hudba týdne od 24. 10. do 30. 10. 2016

XPlaylist: hudba týdne od 24. 10. do 30. 10. 2016

HELMET vydávají dlouho očekávaný kotouč „Dead to the World“, první album po šesti letech. Produkoval ho sám frontman Page Hamilton, za mixákem stál oceňovaný mistr zvuku Jay Baumgardner a poprvé se na něm představuje basák Dave Case. „Dead to the World“ je energie ve své nejčistší podobě. Každý track přidává jedinečnou chuť do mixu hard rocku, alternativy, metalu a punku. Ukazuje světu, jak všestranné může rockové album být. Máš meditovat, levitovat nebo se modlit?

„Honeymoon on Mars“ od postpunkových THE POP GROUP z Bristolu produkoval Dennis Bovell, který pracoval už na desce „Y (1979)“, a Hank Shocklee (PUBLIC ENEMY). Tématem alba je postavení se proti nenávisti, nadzvuková cesta do dystopické budoucnosti plné setkání s mimozemšťany a sci-fi ukolébavky. Recenzi si nalistujte ve Full Moonu #66.

MALIGNANT TUMOUR hovoří o své novince takto: „S žádnou jinou deskou jsme se tak nenadřeli jako s „The Metallist“. Nahrávali jsme ji velmi dlouho a když byla hotová, tak jsme si řekli: Je to sice dobré, ale to nám nestačí. Chceme, aby to bylo kurevsky dobré. A tak jsme sedmdesát procent nahrávek smazali a další půlrok jsme to nahrávali znovu. A udělali jsme dobře – myslím, že se máte na co těšit.“ Kromě malignantní desky se můžete těšit také na filmový dokument „Way of Metallist“, který mapuje čtvrtstoletí historie této ostravské kapely. První upoutávkou na novou kolekci „The Metallist“ je povedený videoklip ke skladbě „Walk As We Talk“, který zobrazuje střet dvou velmi odlišných kultur – světa tvrdého metalu a klasického tance. Natočen byl v objektu zrekonstruovaných Starých koupelen v bývalém Dole Hlubina.Kdo hraje death metal na Novém Zélandu? ULCERATE. S novou deskou „Shrines of Paralysis“ ještě hlouběji objevují anály supertemnoty, avantgardy a technické muziky.

Šimona a Judy, biče schovejte, kyje řezejte, rukavice vyndejte.

Alba na týden 24. 10. - 30. 10. 2016

http://www.xplaylist.cz/album/showWeekAlbums

Anaal Nathrakh - The Whole of the Law

CRX - New Skin

Empire of the Sun - Two Vines

Helmet - Dead to the World

Honeyblood - Babes Never Die

Malignant Tumour - The Metallist

Marching Church - Telling It Like It Is

Netherbird - The Grander Voyage

Season of Arrows - Give It to the Mountain

Steve Hauschildt – Strands

Soft Hair - Soft Hair

Testament - The Brotherbood of the Snake

The Pop Group - Honeymoon on Mars

Toy - Clear Shot

Ulcerate - Shrines of Paralysis

Uniform – Ghosthouse

Zaum – Eidolon

Další aktuální desky a tisíce dalších čekají na vaše hodnocení a komentáře na hudební databázi XPlaylist, dle hesla Fanoušci sobě.

http://www.xplaylist.cz/

Nový Spark
venku od 1. prosince
Kalendář akcí
23.04. HELLOWEEN
18.06. GUNS N‘ ROSES
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace