Nový Spark
venku od 2. května
XPlaylist: hudba týdne od 30. 1. do 5. 2. 2017

XPlaylist: hudba týdne od 30. 1. do 5. 2. 2017

Na Hromnice musí skřivánek vrznout i kdyby měl zmrznout. Uctívaní australští indie punkáči DUNE RATS oznamují vydání druhého alba „The Kids Will Know It’s Bullshit“. Většina skladeb byla složena v plážových chatrčích po celém východním pobřeží Austrálie, nahrána v Head Gap Studios v Melbourne a producentem je Zac Carper z FIDLAR. Ve videoklipu k písničce „Scott Green“ bere kapela diváka na „vyber si vlastní dobrodružství” výlet skrz pokoje na divokém večírku. Pokud chcete vědět, kdo je Scott Green a nedošel vám tenhle zhulený vtip, navštivte jejich facebookové stránky.

Bluesman DUKE GARWOOD vydává 3. února (dva roky po desce „Heavy Love“) novinku Garden of Ashes. Krásná apokalyptická milostná hudba, která se neskrývá před realitou, ale posluchači se díky ní můžou na chvíli skrýt před tím vším, co se děje kolem. Psychrockerské MOON DUO z Portlandu přichází s novou deskou „Occult Architecture“, Vol. 1. Dle kapely se toto i následující koncepční album týká myšlenky skrytých okultních vzorů v našem světě a zaměřuje se na temnější části zvuku kapely.

Nové EP psychedelického kvintetu THE BESNARD LAKES má název „The Besnard Lakes Are The Divine Wind“. Očekávejte střední tempo, pokřivené atmosférické ruchy, tlusté vrstvy kytar a složité perkuse bobtnající pod posvátnými vokály Olgy Goreas. ELBOW, držitelé ceny Mercury, jsou zpět na scéně se svou sedmou studiovkou „Little Fictions“. Frontman Guy Garvey popisuje její zvuk jako velmi robustní a tematicky se „Little Fictions“ pohybuje mezi obavami o svět a zamilovaností. Je to také první deska, na které není přítomen bubeník Richard Jupp, který opustil kapelu po pětadvaceti letech a nyní se věnuje vlastním projektům. Na svatého Blažeje teče-li voda kolejí jen tolik, co by vozka od biče smočil, čekají dlouhý len.

Alba na týden 30. 1. - 5. 2. 2017

http://www.xplaylist.cz/album/showWeekAlbums
Absinthropy -Vigilante's Doctrine
Big Sean - I Decided
Dark Haven - Dark Haven
Duke Garwood - Garden of Ashes
Dune Rats - The Kids Will Know It’s Bullshit
Egyptrixx - Pure, Beyond Reproach
Elbow - Little Fictions
Iron Reagan - Crossover Ministry
Moon Duo - Occult Architecture, Vol. 1
Nailed to Obscurity - King Delusion
Ritualization - Sacraments to the Sons of the Abyss
Sampha - Process
Seven Kingdoms - Decennium
The Besnard Lakes - The Besnard Lakes Are The Divine Wind
The Gathering - Blueprints
Další aktuální desky a tisíce dalších čekají na vaše hodnocení a komentáře na hudební databázi XPlaylist, dle hesla Fanoušci sobě.

http://www.xplaylist.cz/

Nový Spark
venku od 2. května
Kalendář akcí
26.05. DREAM THEATER, DEVIN TOWNSEND
26.05. SCORPIONS
26.05. MARDUK
27.05. MARDUK
27.05. KORN
28.05. MARDUK
30.05. SPECTRAL WOUND, GAEREA, ALTARS ABLAZE
02.06. METALFEST 2022
06.06. WIEGEDOOD + SUPPORT
09.06. MIDNIGHT, NIGHT DEMON, LAID TO WASTE
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace