Nový Spark
venku od 1. července
Z EVERGREY se krátce před vydáním nového alba stahuje bubeník

Z EVERGREY se krátce před vydáním nového alba stahuje bubeník

Necelý měsíc před vydáním nového alba „Theories of Emtpiness“ (7. červen) musí švédští EVERGREY řešit nepříjemné personálie. Kapelu se rozhodl opustit dlouholetý bubeník Jonas Ekdahl, jenž byl její součástí s kratší pauzou na startu druhé dekády od roku 2003. Zdůvodňuje to ztrátou zájmu.

„V posledních několika letech se moje vášeň pro hudbu postupně přesunula od koncertování a živých vystoupení k tvůrčímu aspektu práce ve studiu: psaní písní, nahrávání, produkování a mixování. Dostal jsem se do bodu, kdy už v koncertování nenacházím radost a vzrušení, takže je obtížné v něm pokračovat. Měl jsem pocit, že od něčeho spíše odjíždím, než že bych k něčemu směřoval, kdykoli jsme vyjížděli hrát. Místo toho chci svůj čas, soustředění a energii věnovat psaní, produkci a mixování,“ uvedl.

Z jeho slov vyplývá, že se se svými spoluhráči nerozchází zcela. Nadále prý bude součástí EVERGREY, ovšem s tím, že do budoucna se bude podílet jen na skládání písní a na produkci.

Nové album EVERGREY předobjednáš na Sparkshopu.

Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
15.07. LIVING COLOUR, NANDAY
17.07. GEVURAH, VORTEX OF END
17.07. VOIVOD, ACID FORCE
21.07. AC/DC
23.07. THE CULT
27.07. THE BRIDGE CITY SINNERS, LIGHTNIN´ LUKE
28.07. AKHLYS
29.07. KORN, SPIRITBOX
29.07. SCORPIONS
01.08. SUFFOCATION
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace