Nový Spark
venku od 3. června
Z EVERGREY se krátce před vydáním nového alba stahuje bubeník

Z EVERGREY se krátce před vydáním nového alba stahuje bubeník

Necelý měsíc před vydáním nového alba „Theories of Emtpiness“ (7. červen) musí švédští EVERGREY řešit nepříjemné personálie. Kapelu se rozhodl opustit dlouholetý bubeník Jonas Ekdahl, jenž byl její součástí s kratší pauzou na startu druhé dekády od roku 2003. Zdůvodňuje to ztrátou zájmu.

„V posledních několika letech se moje vášeň pro hudbu postupně přesunula od koncertování a živých vystoupení k tvůrčímu aspektu práce ve studiu: psaní písní, nahrávání, produkování a mixování. Dostal jsem se do bodu, kdy už v koncertování nenacházím radost a vzrušení, takže je obtížné v něm pokračovat. Měl jsem pocit, že od něčeho spíše odjíždím, než že bych k něčemu směřoval, kdykoli jsme vyjížděli hrát. Místo toho chci svůj čas, soustředění a energii věnovat psaní, produkci a mixování,“ uvedl.

Z jeho slov vyplývá, že se se svými spoluhráči nerozchází zcela. Nadále prý bude součástí EVERGREY, ovšem s tím, že do budoucna se bude podílet jen na skládání písní a na produkci.

Nové album EVERGREY předobjednáš na Sparkshopu.

Nový Spark
venku od 3. června
Kalendář akcí
25.06. THE GASLIGHT ANTHEM
26.06. BASINFIRE
27.06. BOSTON MANOR
30.06. EXTREME, RICHIE KOTZEN
03.07. OBSCENE EXTREME
03.07. ROD STEWART
04.07. SMASHING PUMPKINS
11.07. ROYAL BLOOD
11.07. MASTERS OF ROCK
15.07. LIVING COLOUR, NANDAY
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace