Nový Spark
venku od 1. března
Zemřel baskytarista HÄMATOM Peter "West" Haag

Zemřel baskytarista HÄMATOM Peter "West" Haag

V úterý 15. srpna zemřel po krátké vážné nemoci baskytarista německých industrial/groovemetalových HÄMATOM Peter "West" Haag.

Skupina ruší své vystoupení na švýcarském festivalu Rock The Lakes a během několika dnů se vyjádří k tomu, zda a jak bude ve svém působení na metalové scéně pokračovat.

„Včera, po krátké vážné nemoci, zavřel náš West oči navždy. Nemůžeme najít slova, která by dokázala vyjádřit náš smutek a zmatek. Sdíleli jsme scénu, vášeň a naše sny více než 30 let a právě teď nevíme, jak se kdy vyrovnáme s jeho ztrátou. West byl jedním z nejpodivnějších a zároveň nejmilejších lidí na tomto světě. S hudbou byl propojen každou buňkou v těle,“ znělo ve vyjádření kapely na sociálních sítích. „Weste, máme tě rádi a navždy budeš v našich srdcích.“

West byl součástí kapely od jejího vzniku v roce 2003. Hrál také v kapele EWIGHEIM. Smutná zpráva velice zasáhla spřátelené DYMYTRY a české fanoušky, protože ještě na jaře byly obě kapely na společném turné po Česku. Společně také nahrály několik písní.

Nový Spark
venku od 1. března
Kalendář akcí
06.03. AMARANTHE, DRAGONFORCE, INFECTED RAIN
06.03. AVATAR
08.03. WARKINGS
08.03. MESHUGGAH
08.03. PROTHEUS, KOMUNÁL
09.03. PROTHEUS, KOMUNÁL
11.03. IDLES
13.03. AVATAR
14.03. THERION
14.03. FIREWIND, MASTERPLAN
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace