Nový Spark
venku od 1. června
Zpěvačka z PUSCIFER: „Jsme až záhadně symbiotická kapela“

Zpěvačka z PUSCIFER: „Jsme až záhadně symbiotická kapela“

Poslední říjnový pátek je pro PUSCIFER velkým dnem. Sestava kolem Maynarda Jamese Keenana vydává 30. 10., na den přesně po pěti letech od předchozí desky „Money Shot“, novinku „Existential Reckoning“. Magazín Revolver si krátce před vydáním popovídal se zpěvačkou Carinou Round.

Pro nahrávku je na první poslech signifikantní hodně specifické pojetí vokálů, zejména výrazné proplétání Maynardova hlasu právě s Carininými. Je přitom zajímavé, že roztodivné linky často nevznikaly nikterak složitým produkováním, ba naopak. „Můj počáteční přístup k tomu, co tvořím, se téměř shoduje s tím, co se ve finále použije. Spousta toho, co slyšíte na desce, jsou ve skutečnosti pouhá dema mých vokálů. Když jsme se totiž pak snažili dále s nimi pracovat a zdokonalit je, prostě mi to nepřišlo ono, vždy se mi na tom něco nezdálo, třeba output z jiného typu mikrofonu,“ prozradila umělkyně.

Řeč padla i na kreativního ducha, kterého do PUSCIFER přináší principál Maynard. „Maynard nechává lidi, ať si věci dělají po svém. Jsme až záhadně symbiotická skupina,“ tvrdí Carina.

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
16.07. ANTHRAX - live stream
18.09. PRIMAL FEAR
20.09. PRIMAL FEAR
21.09. FROG LEAP
22.09. AXEL RUDI PELL
25.09. AXEL RUDI PELL
08.10. TWILIGHT FORCE
26.10. FLESHGOD APOCALYPSE, EX DEO
31.10. FAUN
12.01. APOCALYPTICA, EPICA
A co FAKKER!?
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace