Nový Spark
venku od 2. října
Zpěvačka z PUSCIFER: „Jsme až záhadně symbiotická kapela“

Zpěvačka z PUSCIFER: „Jsme až záhadně symbiotická kapela“

Poslední říjnový pátek je pro PUSCIFER velkým dnem. Sestava kolem Maynarda Jamese Keenana vydává 30. 10., na den přesně po pěti letech od předchozí desky „Money Shot“, novinku „Existential Reckoning“. Magazín Revolver si krátce před vydáním popovídal se zpěvačkou Carinou Round.

Pro nahrávku je na první poslech signifikantní hodně specifické pojetí vokálů, zejména výrazné proplétání Maynardova hlasu právě s Carininými. Je přitom zajímavé, že roztodivné linky často nevznikaly nikterak složitým produkováním, ba naopak. „Můj počáteční přístup k tomu, co tvořím, se téměř shoduje s tím, co se ve finále použije. Spousta toho, co slyšíte na desce, jsou ve skutečnosti pouhá dema mých vokálů. Když jsme se totiž pak snažili dále s nimi pracovat a zdokonalit je, prostě mi to nepřišlo ono, vždy se mi na tom něco nezdálo, třeba output z jiného typu mikrofonu,“ prozradila umělkyně.

Řeč padla i na kreativního ducha, kterého do PUSCIFER přináší principál Maynard. „Maynard nechává lidi, ať si věci dělají po svém. Jsme až záhadně symbiotická skupina,“ tvrdí Carina.

Nový Spark
venku od 2. října
Kalendář akcí
27.10. WALTARI, RUST2DUST
28.10. WALTARI, RUST2DUST
29.10. WALTARI, RUST2DUST
03.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
05.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
07.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
08.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace