Nový Spark
venku od 1. července
„Máme hromadu skvělých písní pro novou studiovku,“ tvrdí Klaus ze SCORPIONS

„Máme hromadu skvělých písní pro novou studiovku,“ tvrdí Klaus ze SCORPIONS

Hlas SCORPIONS Klaus Meine se v rozhlasovém pořadu americké stanice 95.5 KLOS podělil o dojmy z nově vznikajících písní své kapely. Očekávaná nahrávka by se měla předběžně objevit v příštím roce, tedy šest let od poslední studiového počinu „Return to Forever“.

„Dali jsme do kupy spoustu výborného materiálu. Samozřejmě hodně rockových vypalovaček a také pár balad. Jsme z toho nadšeni! Řeknu vám, že je to požehnání v těchto neklidných časech, kterými si momentálně všichni procházíme, že máme možnost zůstat doma a jít do studia, abychom pracovali na nových věcech a mohli se ztratit v tvůrčím světě. Je to skvělé,“ vyjádřil se frontman německých hardrockových legend.

Klaus se vyslovil i na téma možných koncertů, až se situace kolem pandemie zklidní. „Když jsme se v loňském roce rozhodli, že natočíme novou desku, samozřejmě je s tím spojená i tour.“ Řeč sice byla pouze o koncertech ve Spojených státech, současně ale zpěvák dodal, že budoucnost je otevřená.

Před třemi lety SCORPIONS vzpomněli na své nejlepší balady kompilací „Born To Touch Your Feelings – Best Of Rock Ballads“.

Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
07.07. MASTERS OF ROCK 2022
13.07. KISS
22.07. PEARL JAM
25.07. GOJIRA, ALIEN WEAPONRY, EMPLOYED TO SERVE
28.07. SLIPKNOT
28.07. BENÁTSKÁ!
29.07. OSTRAVA V PLAMENECH 2022
09.08. BRUTAL ASSAULT
14.08. LIMP BIZKIT
18.08. ROCK CASTLE 2022
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace