Nový Spark
venku od 1. října
Aftermovie z křtu nového alba kapely PURNAMA

Aftermovie z křtu nového alba kapely PURNAMA

Kapela PURNAMA, která 25.1 2020 pokřtila své nové album "Flame of Rebellion" v Libereckém klubu Bunkr si pro své Válečníky (jak nazývá své fanoušky) připravila ve spolupráci s Rock Metal TV aftermovie přímo z místa činu.

Ve třech minutách tedy můžete znovu prožít onu významnou událost, kdy PURNAMA vytvořila nezapomenutelný koncert se speciální show, které byla součástí i umělkyně s ohněm Eser Isi Novozámská. PURNAMA tak dala svým Válečníkům prožít atmosféru svého nejnovějšího klipu Rebellion na živo a své nové album pokřtila společně s přítomnými lidmi.


Nové video jasně vypovídá o tom, jaké silné podpory a zájmu se Purnamě v současné době dostává a že kapela si svých válečníků ze srdce váží a vždy se snaží na svých koncertech ze sebe vydat maximum. V současné době situace se šířením koronaviru PURNAMĚ moc nepřeje a jejich Flame of Rebellion tour muselo být pozastaveno. Mírnou náplastí může být rozhovor v aktuálním dubnovém Sparku, kde s kapelou přinášíme rozhovor.

Frontman kapely Jakub Viták dodává: „Kontakt s našimi válečníky na koncertech pro nás byl vždy moc důležitý a moc nám chybí. I proto jsme nechali vzniknout toto aftermovie, abychom mohli vzpomenout na to v jakém duchu naše koncerty probíhali a těšit se, až zase budeme moci se na nějakém sejít. Do té doby můžeme alespoň udržovat kontakt na našich sociálních sítích a jako kapela pracovat na novém již třetím albu. Děkuji moc Rock Metal TV za nabídku spolupráce ohledně tohoto videa.“

Nový Spark
venku od 1. října
Kalendář akcí
26.10. FLESHGOD APOCALYPSE, EX DEO
31.10. FAUN
12.01. APOCALYPTICA, EPICA
23.04. HELLOWEEN
18.06. GUNS N‘ ROSES
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace