Nový Spark
venku od 1. října
Metal Online pro dobrou věc!

Metal Online pro dobrou věc!

Death-Black Metalová kapela PURNAMA, která se stala vítězem soutěže Spark Fresh Blood 2019, dala svým fanouškům a hudební scéně na vědomí, že se chystá odvysílat Online Benefiční Koncert. Tento koncert se má uskutečnit 19.12.2020 na jejich YouTube kanále PurnamaMetal a to zcela bezplatně a s možností přispět dobrovolnou částkou na dobrou věc.

Kluci z Purnamy před pár dny vyzvali své fanoušky ke sledování všech příprav a kroků na jejich facebookové stránce a události. Seznámili nás tedy se svým záměrem pomoci chlapci se svalovou dystrofií a poruchou autistického spektra. Nechali namalovat nápaditý podklad pro plakát umělkyni Ester Isi olejovými barvami a tajuplně naznačovali, že se neustále něco chystá.


Dnes už je jasné, že pokud tato jejich akce vyjde, tak se mají fanušci Purnamy a nejen oni opravdu na co těšit. Purnama spojila síly s dalšími kapelami a zahraje společně s Welicoruss, Innersphere, V.A.R , Pačess, We Are Dust You Turn Into a F.A. King. Během programu, který se spustí od 14:00 budete moci vidět i ohnivou show skupiny Alterna.

Další skvělá zpráva je, že na celé této události se bude podílet sdružení Mezivrchy, kteří společně se streamovací společností Freelom pomohou dostat kvalitní zvuk i obraz ke všem, kterým už chybí živá metalová muzika, a kteří se budou chtít podílet na pomoci chlapci, který zápasí s nevyléčitelnou nemocí. Držíme tedy pěsti a těšíme se. Už to není jen PURNAMA, ale jeden velký celek všech zmíněných kapel a organizátorů, kteří nezlomili nad současnou situací hůl a bojují ze všech sil, aby udělali lidem radost a pomohli tam, kde je třeba.

Odkaz na událost zde: https://www.facebook.com/events/651357862245131/

Nový Spark
venku od 1. října
Kalendář akcí
26.10. FLESHGOD APOCALYPSE, EX DEO
31.10. FAUN
12.01. APOCALYPTICA, EPICA
23.04. HELLOWEEN
18.06. GUNS N‘ ROSES
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace