Nový Spark
venku od 1. června
ASKING ALEXANDRIA jsou zpět. Zkoušejí to hardrockově

ASKING ALEXANDRIA jsou zpět. Zkoušejí to hardrockově

Britská banda ASKING ALEXANDRIA oznámila vydání nové studiovky „See What’s On The Inside“. Album vypustí 1. října label Better Noise Music, s kterým kapela zahájila spolupráci začátkem letošního roku.

Společně s ohlášením vypustila parta kolem frontmana Dannyho Worsnopa a kytaristy Bena Bruce pilotní singl „Alone Again“, který je dalek někdejším metalcorovým začátkům i vyměklého poprockového soundu z poslední desky „Like a House on Fire“. „Singl Alone Again i celý zbytek chystaného alba je výsledkem toho, že jsme znovu propadli nadšení, s nímž jsme jako kapela začali dělat hudbu. Žádné kudrlinky ani levné triky, prostě nás pět mydlících do nástrojů tak tvrdě a hlasitě, jak to jen jde. Vrátili jsme se jako muzikanti ke kořenům a opravdu jsme rozžehli vášeň a lásku k rockové a metalové hudbě. METALLICA, LED ZEPPELIN, QUEEN, NIRVANA, SOUNDGARDEN, AEROSMITH, AC/DC... Ti všichni, do kterých jsme se jako děti zamilovali, nové album výrazně ovlivnili,“ komentuje album Ben Bruce.

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
06.06. EXODUS
07.06. SCORPIONS
12.06. PANTERA
22.06. BASINFIRE 2023
30.06. PRO-PAIN, DEADPOINT
01.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
02.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
15.07. DEEP PURPLE
16.07. HOLLYWOOD VAMPIRES
27.07. BENÁTSKÁ 2023
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace