Nový Spark
venku od 2. května
ASKING ALEXANDRIA vydávají nové EP, jejich bývalý zpěvák čerstvý singl

ASKING ALEXANDRIA vydávají nové EP, jejich bývalý zpěvák čerstvý singl

Zajímavé novinky přicházejí z tábora ASKING ALEXANDRIA. Kapela vydává čtyřpísňové EP „Never Gonna Learn“, na němž hostuje zpěvačka IN THIS MOMENT Maria Brink, a do toho se hlásí též její bývalý zpěvák Denis Šaforostov.

ASKING ALEXANDRIA do světa loni v říjnu pustili své sedmé studiové album „See What´s on the Inside“. Ještě víc se na něm vzdálili svým metalcorovým kořenům, zároveň však zaznamenali výrazný komerční úspěch, když s rádiovým singlem „Alone Again“ poprvé ve své historii zcela ovládli přinejmenším zámořský rockový éter a významně vylepšili své statistiky streamingu. „Never Gonna Learn“ tak na loni vydané skladby přirozeně navazuje.

„Loňský rok byl pro všechny dalším zvláštním rokem, takže jsme pro naše fanoušky chtěli nachystat něco speciálního a začít ten letošní s pořádnou pompou! A než vydat jen nový singl, rozhodli jsme se rovnou pro minialbum,“ zvěstuje kytarista Ben Bruce.


Zároveň o sobě v těchto dnech dává vědět zpěvák Denis „Stoff“ Šaforostof, který v ASKING ALEXANDRIA v letech 2015 – 2016 zaskočil za Dannyho Worsnopa. S formací DRAG ME OUT vydává singl „Bullets in My Teeth“, který se objeví na albu „Demons Away“, jež pánové vydají 6. května.

Nový Spark
venku od 2. května
Kalendář akcí
28.05. BRUCE SPRINGSTEEN, THE E STR
31.05. METALFEST OPEN AIR
04.06. STING
06.06. NICKELBACK
12.06. ROCK FOR PEOPLE
13.06. BRUJERIA
17.06. ALICE COOPER
25.06. THE GASLIGHT ANTHEM
26.06. BASINFIRE
04.07. SMASHING PUMPKINS
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace