Nový Spark
venku od 1. února
ASPHYX ohlásili nové album „Incoming Death“

ASPHYX ohlásili nové album „Incoming Death“

Nizozemští veteráni death/doom metalu ASPHYX momentálně dokončili nahrávaní jejich deváté řadovky nazvané „Incoming Death“. Album můžete očekávat 30. září a hlavní velitel této čety Martin van Drunen se k němu vyjádřil následovně: „Po čtyřech a půl letech od vydání „Deathhammer“ se nám konečně podařilo dokončit jeho velice očekávaného nástupce. Vyjde 30. září u našeho milovaného labelu Century Media. Těšte se na 11 nemilosrdných tracků v typickém death/doom stylu ASPHYX, ale rovněž se bude jednat o naše zatím nejrozmanitější album, které neztrácí na syrovosti, brutalitě nebo hrubosti. Deska ponese titul „Incoming Death“ (Přicházející Smrt) a stejně jako „Deathhammer“ je to fráze, která vlastně neexistuje, ale vztahuje se k výkřikům vojáků, kteří čelí intenzivní dělostřelecké palbě. Tudíž „Incoming Death“ je dalším neúnavným bombardováním hrůzným death/doom metalem od ASPHYX! Jsme na tohle album nesmírně pyšní a řadíme ho mezi naše nejlepší!

A naživo můžete ASPHYX zastihnout po boku AGATHOCLES, kdy 19.11. v Ostravě zahrají na výročním koncertu MALIGNANT TUMOUR.

Nový Spark
venku od 1. února
Kalendář akcí
23.04. HELLOWEEN
18.06. GUNS N‘ ROSES
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace