Nový Spark
venku od 2. října
ASPHYX ohlásili nové album „Incoming Death“

ASPHYX ohlásili nové album „Incoming Death“

Nizozemští veteráni death/doom metalu ASPHYX momentálně dokončili nahrávaní jejich deváté řadovky nazvané „Incoming Death“. Album můžete očekávat 30. září a hlavní velitel této čety Martin van Drunen se k němu vyjádřil následovně: „Po čtyřech a půl letech od vydání „Deathhammer“ se nám konečně podařilo dokončit jeho velice očekávaného nástupce. Vyjde 30. září u našeho milovaného labelu Century Media. Těšte se na 11 nemilosrdných tracků v typickém death/doom stylu ASPHYX, ale rovněž se bude jednat o naše zatím nejrozmanitější album, které neztrácí na syrovosti, brutalitě nebo hrubosti. Deska ponese titul „Incoming Death“ (Přicházející Smrt) a stejně jako „Deathhammer“ je to fráze, která vlastně neexistuje, ale vztahuje se k výkřikům vojáků, kteří čelí intenzivní dělostřelecké palbě. Tudíž „Incoming Death“ je dalším neúnavným bombardováním hrůzným death/doom metalem od ASPHYX! Jsme na tohle album nesmírně pyšní a řadíme ho mezi naše nejlepší!

A naživo můžete ASPHYX zastihnout po boku AGATHOCLES, kdy 19.11. v Ostravě zahrají na výročním koncertu MALIGNANT TUMOUR.

Nový Spark
venku od 2. října
Kalendář akcí
27.10. WALTARI, RUST2DUST
28.10. WALTARI, RUST2DUST
29.10. WALTARI, RUST2DUST
03.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
05.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
07.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
08.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace