Nový Spark
venku od 1. března
Axl už chodí! A pořádně to rozbalil na koncertě ve Vídni

Axl už chodí! A pořádně to rozbalil na koncertě ve Vídni

Byla to již pátá show Axl Rose ve službách koncertního zpěváka AC/DC a jeho noha se lepší každým dnem. Axl byl nucen trávit koncerty na židli, když si na překvapivém vystoupení GUNS N‘ ROSES 1. dubna V Los Angeles poranil nohu. Tento čtvrtek ve Vídni však na části setu vstal a procházel se po pódiu. V pondělí v Belgii byl na židli upoután po celou dobu a ze svého trůnu povstal jen dvakrát. Vypadá to tedy, že by v Praze mohl chodit ještě více!

Rose zaujal místo zpěváka AC/DC poté, co byl Brian Johnson varován lékaři, že by mohl kompletně ztratit sluch, kdyby jel další turné. Jakmile slyšel Axl o Brianově smůle sám se přihlásil kapele s nabídkou pomoci. „Spousta lidí tlačila spoustu lidí. Měli jsme hodně zájemců. V moderním světě si každý myslí, ‚No, já umím zazpívat písničku.‘“ AC/DC vyzkoušeli minimálně dva zpěváky z tribute kapel, ale volba nakonec padla na zkušeného matadora.

Axl nedávno uvedl, že chce pokračovat s AC/DC i po 22 koncertech, ke kterým se smluvně zavázal.

Nový Spark
venku od 1. března
Kalendář akcí
06.03. AMARANTHE, DRAGONFORCE, INFECTED RAIN
06.03. AVATAR
08.03. WARKINGS
08.03. MESHUGGAH
08.03. PROTHEUS, KOMUNÁL
09.03. PROTHEUS, KOMUNÁL
11.03. IDLES
13.03. AVATAR
14.03. THERION
14.03. FIREWIND, MASTERPLAN
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace